Airflo

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Prvo sam naisao na cekrk ove firme, ali se ispostavilo da se oni najvise bave, tj. da im je primarni prozvod musicarski konac. Da li je neko imao iskustvo sa tom koncima? Meni deluju sasvim OK!
vise informacija o firmi na http://www.flylines.com/
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ne znam kakvi su im ostali konci, ali je u Nis stizao najjeftiniji model koji je apsolutnom vecinom svih musicara koji su ga ikad koristili ili probali proglasen za najgori konac svih vremena.
 
Z

Zakula

Guest
Slazem se sa Ivanom,ja imam taj njihov najeftiniji model,tj. imao sam - poshto sam ga prodao, i mogu da kazem da je kompletno govno od konca...Izvinite na izrazu...
 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
Ovde po UK najvise se reklamira, tj pune su ga sve ribolovacke novine, airflo ridge konac.

On ima neki specijalni profil koji kao smanjuje trenje pa se lakse/duze baca, medjutim po UK fly forumima se kunu da je zivo sr..., narocito zbog toga sto se u "zljebovima" (kada se gleda profil - nisam mogao da smislim bolju rec) skuplja prljavstina i onda konac ne lici ni nasta vec posle prvog izlaska na vodu.

eto...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jel zna neko nesto o ovom kanapu??? merkam #4 sa bassa da kupim.... :tbumb:
 

Prilozi

  • velocity.jpg
    velocity.jpg
    73,6 KB · Pregleda: 332

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
evo nesto ceprkas pa naidjoh na ovu temu....imam ovaj kanap vec 2god a bogami ce i trecu da izgura....padao po granju i kamenju i gde sve je prosao ..nema tragova koriscenja...radna mazga...lepo se izbacuje..na moju guideline #3 LEGLA SAMO TAKO...toplo preporucujem....upravo narucih jos jednu...mada cu i verovatno vision attack da uzmem da isprobaram i uporedim...
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Kotistim clear intermediu i jedina zamerka mi je sto ima malo vecu memoriju, mada se u par istezanja izgubi. Kanap je izdrzljiv, zilav iako je bas mekan. Sve u svemu, meni je skroz ok
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Na e bay sa postarinom okoc15funti....
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Da ne otvaram novu temu..................u pitanju WF6SI-TL!!!
http://www.airflofishing.com/Flylines_AirfloFlylineRange_Fresh_FortyPlus.cfm
Ova zelena, Drina???
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Ne nego kazem ''nece da se baci'' stajace neotpakovan :p
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
zadnje dve sezone ga koristim na svic stapu . ja sam prezadovoljan i sa karakteristikama i sa kvalitetom.
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Tvoj je Expert plivajuci, a odve je rec o Extrim-u slow intermedialnom, ako sam dobro shvatio. Na Expertu je glava 10 fita duza, Extrim nisam probao ali ako je upola kao ovaj odlican je
 
Vrh Dno