Ako mogu da pomognem............?

ZoffmaN

Junior member
Učlanjen(a)
23.06.2016.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
Negotin
Tihi83 je napisao(la):
ZoffmaN ja dolazim u negotin jednom u 45dana otprilike, nekad malo cesce nekad malo redje. Posecujem Zamnu oko Jabukovca pa ce mi biti drago da se vidimo i da ti pomognem oko ulaska u musicarenje... U Negotinu sam oko 12 jula pa me ocekuj da odemo na pecanje i malo ti pomognem oko svega. Sto se tice opreme polako ne zuri,  ako ti se ne zuri bas mnogo uzivo cemo oko svega... Pozdrav


Sent from my iPad using Tapatalk

Ajd' videćemo, ako tada budem bio kući, dogovorićemo se, hvala na ponudi. Pre nekoliko dana sam bio ispod onog mosta ka Kladovu, i uhvaio dva klena na leptir varalicu nularicu, ali voda je plitka i nema mnogo prostora za varaličarenje, a pritom je i brza.
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Samo da se i ja prijavim za to pecanje 12.jula!  :D A mozemo i da probamo malo bucova tu kod tebe u Mihajlovcu...  :hammer: :hammer:
 

ZoffmaN

Junior member
Učlanjen(a)
23.06.2016.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
Negotin
Slabo rade sad grabljivice, ćale ide na Dunav i peca ali slabo, a i jedan jedini čovek u selu baca mreže i kaže da je slabo po pitanju smuđa, bucova, ali ima somova. Ja idem u Zamnu pošto nemam dozvolu (nisam stalno kući, a još ređe pecam pa je ne vadim - koliko god to neko osuđivao), a i zanimljivije mi je jurenje klena, a kontrolorima ne pada na pemet da se zavlače po onim granama :)
 

ZoffmaN

Junior member
Učlanjen(a)
23.06.2016.
Poruke
54
Broj reagovanja
0
Lokacija
Negotin
gigino1, pa ti si iz Bora? Znaš onda sigurno tog jednog jedinog alasa u Mihajlovcu, Rista koji je predavao fizičko u Boru :D
 

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Naravno!  :yeswink: I meni je predavao....
 
Vrh Dno