Alkohol i FF

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
samo da se razumemo...pivo nije alkohol , pivo je hrana ...jedno pivo menja dve sarme  :D
 

sicco

Junior member
Učlanjen(a)
19.05.2009.
Poruke
62
Broj reagovanja
7
sasats je napisao(la):
samo da se razumemo...pivo nije alkohol , pivo je hrana ...jedno pivo menja dve sarme  :D
Ja bih samo dodao "veliko" pivo menja dve sarme. Samo da se zna da se sa malim ne moze nadomestiti rucak!  :D
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
Posle ribolova leti,hladni Zajecarac,dobra prica,dobro drustvo... nezamenljivo ..  :D
Pre i za vreme ribolova samo H2O ..  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ja ni vodu ne pijem dok pecam  :D apsorbujem je preko koze  :D
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Rakija ne miruje ni u bure a kamoli u glavu :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Ujutro, kafa, ratluk, ladna rakijica (sljiva/dunja/kajsija/loza)....popodne/vece pivo, pivo a Boga mi i pivo..E sad u zavisnosti od drustva i klope na astalu, moze i vino, belo/roze/crveno (ne i crno -jer je tako sta reci bogohuljenje )...Nikako kenjaze tipa bevande i spriceri..U medjuvremenu ako je moguce samo peeeeecanijeeeeeeee!!!
Posto vozim, konzumacija u strogo kontrolisanim kolicinama...
Ziveeeeeli, zivi bili i veeeeeeliki porasli, uz dobro zdravlje  i puno srece i ljubavi..

Mir Boziji, Hristos se rodi!!! Srecan Bozic!!!
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
A bre Proto nisi ni ti naivan  :tbumb:
Vaistinu se rodi
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Pivo može al Valjevsko,a što se veličine tiče meni je i velko malo,a pre toga uverk ide neka rakijica al da je domaća i da valja,vino može i belo i crno i roze ,ne pravim pitanje ako je dobro i ako ga ima dovoljno da se ne meša više vrsta.
dosta puta mi se desilo da odem na Gradac ,zasednem sa drugarima i onda jebeš pecanje,al Gradac mi je blizu pa i ne propuštam mnogo jer dođem sutradan i eto.
ŽIVELI
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
neca011 je napisao(la):
E moj mafke, mnogo se promenilo od dzek londona. Nije vise alkohol kralj. Sad je to heroin.  :D

  Bio je ''hors'' kralj  90-ih i odneo puno mladih zivota i destkovao  moj grad zanimljivim momcima po pravilu :(

Vecina  nije ni pripadala  klasicnim dzankozama,vec ''vikendasima koji uz akohol  se u drustvu dotakli  heroina i overili za par h,a neki se  nisu ujutru probudili :(

Danas,u Jagodini heroin je  smesnog kvaliteta pa i samih ''uzivaoca'' ima na prstima jedne ruke. Ljudi se vratili klasici (citaj,alkoholu ),velika  vecina  zivi uredno i zasnovala je fine porodice. Pijucka stara klapa  redovno u legendarnom starom kaficu uz stare albume rege muzike i ''smota''po nekad ( sto meni  ne ide uz porodicnog coveka,akamo li legalizaciji  travuljine  :mad:,nisam staromodan nego sve u svoje  vreme ). Tako da marihuana ubedljivo vodi,pa na zalost ne moze se ni dobar domaci film pogledati ,a da se ne ''provuce'' vutra.

Prodje i Bozic,a ja nisam liznuo alkohol. Tako da se slazem sa Radetom Zamorom,sta ce mi na vodi alkohol po lepom danu ?! :tbumb:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
Živeliiiii...
 

Prilozi

  • pivo 02.jpg
    pivo 02.jpg
    11,6 KB · Pregleda: 303

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
.....
 

Prilozi

  • pivo.jpg
    pivo.jpg
    49,2 KB · Pregleda: 361
Vrh Dno