Američki fudbal

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Polufinale između Vukova(BG) i Pantera(PA)...
Potvrđivanje sedmog down-a za 49:13... Kicker inače reprezentativac sa brojem 13 je naš kolega Smoker 13. Svaka čast, druže
 

Prilozi

  • 20160625_182401.jpg
    20160625_182401.jpg
    218 KB · Pregleda: 154

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Opaaaaaa bato...dokle/ta Amerika bre hehehe, bravo frajeru..
Nisam bas neki ljubitelj tog oblika fudbala/ragbija...al respekt u svakom slucaju, sta da kazem za bejzbol koji sam davno igrao...
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Danas odgledah prvi put uživo utakmicu i bilo mi je jako interesantno. Na terenu se biju, ali fer i pošteno (ili ja to tako videh?!), navijači izmešani, bio sa ženom i drugarima koji su vodili decu... Lepo  :yeswink:
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Hvala dr Vrana  :D jos malo pa u penziju... e onda idem da se takmicim sa majstorima musicarenja u ligi.  :yeswink:
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Znam koga treba da pozovem i "sredim" ti još jednu sezonu  :bleh: Ima da igraš i pevaš  :hammer:
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Evo, ako vec ima ova tema, malo da se reklamiramo  :D

Nedelja 3. jul u 15h
Finale CEFL lige
GRAZ GIANTS - VUKOVI BEOGRAD
Direktan prenos na Sport klub 2

Ako neko ne ode na fishing (sto bi ja svakako uradio) i zadesi se posle ručka pored TVa.

PS- ja sam onaj raspali kiker sa brojem 13  :D
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ajde "raspali kikeru"hehehe, ajd srecno i bericetno pa raaaaspali ti to po tim dzinovima!!!
I muljaj tamo, vidi ima li ko da je musicar, AOS ti je iz Graza, pa zar da te Ja opominjem na te stvari grrrrrrrrr!!!!
Srecno!!!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Pokrale vas (nas) sudije... Sjajna utakmica, katastrofa prenos i kamere... Razmazio nas NFL

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.405
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Milanče je napisao(la):
Pokrale vas (nas) sudije... Sjajna utakmica, katastrofa prenos i kamere... Razmazio nas NFL

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Zvuči kao kuknjava, ali stvatno su Vukovi pokradeni! Gresili su, ne kazem, na momente potpuno bezveze, ali su zasluzili pobedu! Prenos katastrofa! Razmenih par poruka sa našim mušičarom, čekamo njegove utiske! Najvažnije je da se nije žešće povredio, čeka ga novo finale u subotu!
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
PROTA71 je napisao(la):
Ajde "raspali kikeru"hehehe, ajd srecno i bericetno pa raaaaspali ti to po tim dzinovima!!!
I muljaj tamo, vidi ima li ko da je musicar, AOS ti je iz Graza, pa zar da te Ja opominjem na te stvari grrrrrrrrr!!!!
Srecno!!!
Nismo stigli jbg ni da se posteno prosetamo po Gracu, iz busa na teren i udri. Spavali smo prethodnu noc u Ptuju, tamo smo imali vremena prosetati po gradu i odusevio sam se potokom sirine 2m, koji je prepun lepih potocara u sred grada, bukvalno tece kroz dvorista ljudi, to bi kod nas bilo oplevljeno oma!
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
vrana je napisao(la):
Zvuči kao kuknjava, ali stvatno su Vukovi pokradeni! Gresili su, ne kazem, na momente potpuno bezveze, ali su zasluzili pobedu! Prenos katastrofa! Razmenih par poruka sa našim mušičarom, čekamo njegove utiske! Najvažnije je da se nije žešće povredio, čeka ga novo finale u subotu!
Oni su nas podcenili a mi ih precenili. Trenutno su na evropskoj rang listi sedmi a drugi u austrijskoj ligi koja je posle nemačke lige najjaca u Evropi (mislili smo da ce na brzinu da nas odvale), izuzetan stadion na kome samo oni igraju, imaju oko 20 zaposlenih ljudi u klubu, budžet oko 500 hiljada evra. Recimo kao NFL ekipa iz Evrope. Organizacija vrhunska. Ni mi sami se nismo nadali da mozemo tako dobro da odigramo, svi su izginuli, ostaje zal sto nismo dobili ali su i oni sami priznali da je bila diskutabilna odluka glavnog sudije. Sve u svemu jedno lepo iskustvo, u nedelju igramo finale za prvaka Srbije i dosta za ovu godinu.
A sto se mene tice verovatno penzija  :bye:
Hvala svima na podrsci!  :)
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Danas na stadionu Bask napravila je reprezentacija veliki uspeh i pobedila sa 14-0 Pro hunt americku selekciju. Pro hunt inace selekcija sastavljena od americkih koledz igraca koji traze angazman po Evropi ili se spremaju za NFL... imao sam tu cast da igram danas, vaskrsli me iz penzije jer je prvi kiker povredjen, i najbitnije nisam se obrukao!
Naredne subote igramo u Nisu sa Turskom pa pozivam drugare ribolovce iz tog kraja da natrce na utakmicu ako ne odu musicariti klena  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Svaka cast :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno