Balloon Caddis Pupa

Z

Zakula

Guest
Prave se nimfe i polako pune kutijice...Ohoho,ala ce da bude butcher-ovanja na vodi od proleca!Balloon Caddis Pupa je napravljena od balona (narandzastog),olova,bakarne zice i zeca.Balon je iskorishcen za telo,olovo za otezavanje i podtelo,bakarna zica za rebra i zec za grudi i nozice pupe.Veoma brzo se pravi,a deluje mi opako! :eek: :eek:! Interesantno,udicu koju sam koristio za caddis-a nije mushicharska,vec neka "sharanska".Deluje perfektno,ali VRH!Radi se o udici Hayabusa H.ISE 147,# 7.A tek shto je jaka....ZLO!Evo i kako izgleda muva...
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Zakula muha je plafon jedino bih je volijo vidjeti ili imati u boji recimo zuta ili neke zelenkaste uglavnom super je.Ja sam pravijo od balona par komada al taj balon sto sam koristijo je nekako suh ili suv. A vidim kod tebe masan.Sad cu slikati moje musice sto sam pravijo sa balonom i staviti na forum.Da i jednne koje imaju bjelu boju njih sam pravijo od kondoma u ljetos sam ulovijo nekoliko lipljana na njih mad nisi bili lovno kao zecije uho.Iadu slike samo da slikam
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Evo moje dvije od balona al nemaju sjaj kao tvoja
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
A ljetos sam na ove imao ulova od kondoma tjelo
 
Z

Zakula

Guest
Drinko,ove muve su superishka!Pogotovu "kurtonke"!!Izuzetne!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
i ja imam nekoliko žutih caddisa od balona ali nisam ih forsirao tako da ni uspeh nije bio na zavidnom nivou...poneka pastrmčica i klenčić... :blush:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Muve su super ;) :tbumb:
Samo ja bih za ove od kondoma koristio neki sa aromom,(kad joj udje usta da ne pljune odma) nego onda riba pomisli "vidi sto je ukusan ovaj kadis ko banana ili jagoda" ;) :D
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Zakula siguran sex i u ribolovu brate samo slobo zene hoda dunglama nazalost.
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Nije lako ispljuvati velik zalogaj hheeh .E necemo sa teme vise
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Zakula zasto ti je tako lijepo masan balon jesi ga mazao necim ili je on sam takav.Ove sto sam ja koristi bezveze suhi kao barut.
 
Z

Zakula

Guest
Drinko,telo sam presho bezbojnim lakom za nokte.Zato je tako musavo,sjajkasto i masno!
 
Z

Zakula

Guest
Zaboravio sam da napomenem,da se telo ovog caddisa ne pravi namotavanjem trachice balona.Uskoro stize i step by step...
 
Vrh Dno