BAMBULA!!!!

matatata

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
Kolege, u Bujanovcu i okolini Bambula je zakon. Klen je uzima i kad nije gladan....hahahaha......evo dokaza....
 

Prilozi

  • klen 1.jpg
    klen 1.jpg
    15,6 KB · Pregleda: 180
  • klen.jpg
    klen.jpg
    139,7 KB · Pregleda: 170

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Za sigurno najbolja provokacija!
Testirao sam i druge muve,mjenjo bih i stavljao bambulu,uvjek podize klena dok druge neće ni da pogleda!
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Ne zelim da umanjujem kvalitet bambule, ima ona svoje reke i situacije, ali mi se cini malo izvikana vise nego magicna.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
i ja sam se kleo u bambulu do proslog leta...voda mala i bistra bambula kad padne rastera sve jednog klena...al zato popca guta do dupeta isto i skakavca...bambula po jacoj vodi i blago mutnoj je moj izbor broj 1...mala voda  i bistra...jok...
 

matatata

Newbie
Učlanjen(a)
03.03.2015.
Poruke
16
Broj reagovanja
0
A jesi li probao na sitnu bambulu....14/16???? Neces verovati kako je efikasna....i na vodi dubine 10cm. Veruj mi jer ti pricam iz iskustva.Ili je to mozda slucaj ovde na mojoj vodi....ko zna???!!!!????
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Tako malih nemam jer necu da mi se pecaju oni ko dlan...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Objasni ljudima prvo koliki ti je dlan...stavis onog od pola kila izgleda ko beovica :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
...23cm....u ostalom ja sam normalnih dimenzija u to ssmo se uverili dok sam ja gazio a ti plivao pored mene... :whistle: :hammer: :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
Hahahahahhha more maaaars :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
gegula je napisao(la):
i ja sam se kleo u bambulu do proslog leta...voda mala i bistra bambula kad padne rastera sve jednog klena...al zato popca guta do dupeta isto i skakavca...bambula po jacoj vodi i blago mutnoj je moj izbor broj 1...mala voda  i bistra...jok...
Upravo tako, blago mutna voda i bambula sljaka kako treba. Kod bistre vode volim da stavim neku spent varijantu.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
jesko78 je napisao(la):
Upravo tako, blago mutna voda i bambula sljaka kako treba. Kod bistre vode volim da stavim neku spent varijantu.
Na mirnu i bistru vodu se baca #14ica sa grizli nogicama.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Stvarno ne znam po čemu je to lovnija bambula od papučarki i realističnih buba od policelona, ja tu i ne vidim neku razliku... Klena najviše pecam crnim bubama, kad to nece znači da jede nešto sitno i tad nastupa elk hair caddis ili red tag na manjim udicama i nema greške.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Mali broj ljudi tvrdi da je lovnija od mušica napravljenih od policelona. Obzirom da naslov teme kaže da je ovde rasprava i priča o bambulama neka tako i ostane.



p.s. ja sam više riba ulovio naj običnijom vešticom nego svim bambulama i policelonkama koje imam zajedno, a da se ložim na policelon-ložim se nema šta. SasaPi najbolje zna....hahahaha
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Kobra brate,nije ovo tema za tebe i mene. Cudi me samo Strelkova iskljucivost u ovoj temi,na od tvoje teme ''Sage'' vasar se napravi,a on ni da pisne.

Sada malo cavrljanja i odmah opomena  :tumbdown:
 
Vrh Dno