Beadhead Pheasant Tail

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Konus je ok, po meni, a na glavu 4.5 žica 0.8 lepo ide. Nema je mnogo... 4-5 namotaja
Za otvor se dogovaramo, vremenski uslovi će biti presudni  :)
 

TenkaraFisherman

Junior member
Učlanjen(a)
23.10.2012.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
#14
d5c044bab7c73a0363ccc26908836a7a.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Sta si se stiso za tungstene? Daj bre veci tungsten a kraci rep, sve si bre izmesao sunce te ogrejalo :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Duzina repa jeste bitna za proporcije ali velicina tungstena zavisi o vodi ...Sta bi rekao da je nimfa bez tungstena? Da ga je zaboravio staviti??
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Stasa, nimfa bez tungstena? Si ti ozbiljan? Sto bi to neko radio?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Nimfa moze i sa kuglicom i bez ,moze veca ili manja ili srednja kuglica zavisno sta imitiramo od dubine protoka vode
e sad problem je sto u zadnje vrijeme govorimo za sve kuglice tungsten ,, ja kad stavljam tungsten zelim da mi je muha sto teza i zato stavljam veci  TG u odnosu na muhu ,,ako mi ne treba neka teska  tezina onda stavljam mesingane ili druge ,,
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Stasa, nimfa bez tungstena? Si ti ozbiljan? Sto bi to neko radio?

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Ne mogu da vjerujem da me to pitas?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Sto stasha? Sta je to cudno? Jesi li video koju moju muvu? Ja nimfe samo ozbiljno otezane radim.... Te neotezane ili sa malim tungstenom su mi nepotrebne. Zamisli nimfu na dvadesetici.... Sta da radim? Da stavim tungsten od 1.5mm???

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ja i na #24 stavljam 1.5 mm ali iskreno na Ribniku sam se nalovio na nimfu na #20 i #22 bez tungstena samo malo olova u telu.
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Sto stasha? Sta je to cudno? Jesi li video koju moju muvu? Ja nimfe samo ozbiljno otezane radim.... Te neotezane ili sa malim tungstenom su mi nepotrebne. Zamisli nimfu na dvadesetici.... Sta da radim? Da stavim tungsten od 1.5mm???

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Nema potrebe za objasnjenjem poslije Maricevog posta.
A u pravu si ti,ako ti nesto ne radis to vjerovatno i nije vrijedno pomena...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Stasha, nov si na forumu i ocigledno da nisi dovoljno procitao i video ko se cime bavi ko sta vezuje itd. Tako da na zalost nosi provalio moju zajebanciju....al me maric cudi da nije provalio ccc
A sto se mikijeve muve tice, znam kuda covek lovi i mogu da dam savet sigurno o tome.
Muve na 24, pogotovu nimfe obozavam da koristim. Neotezane fazane takodje.... Al jbga, nisi pazio pa meni kao mozda neupucenom nisi cak hteo ni pomoci nego si kao sacekao marica ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ajd hvala Bogu,taman sam pomislio da pojma nemas i da ces morat sve iz pocetka  :yeswink:. Pretpostavljam da si se salio i za onaj tipet 0.20...
Licno cu pomoci svakom ko pomoc trazi,naravno u granicama svojih mogucnosti.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Meni tipet 020 nije bio na stapu dugo vremena jer uglavnom pecam sa trojkom.
Uzmi iscitaj teme koje te zanimaju, videces ubrzo kome treba pomoci savetom a kome ne. Iskreno, ako nesto znas lepo je to podeliti. Meni su ovaj forum i par drugih, pomogli dosta. Naravno ucilo se citanjem svega i svacega pa filtriranjem.....
Svako ko zna ili misli da zna treba da pomaze....a diskusije su tu da se nesto nauci. A i zima je tu pa se ima kad
Mnogi se zezamo ovde jer se poznajemo. Konkretno tenkara i ja se poprilicno dugo znamo. I on je jedan od ljudi koji su mene ucili neke finte...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Ove se najvise trose :D

df0a8eb9a10f5d05a47185d043d6a5bc.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 
Vrh Dno