Beadhead Pheasant Tail

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ovo je ispod Zelenog mosta,,,  izmedju Zelenog  i Gradskog mosta ,,vidi se  na slici gradski most ,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Dzolix ima ovde da se peca al po krs vodama, ja sam u pekingu. Imaju pored neka jezera ribnjaci gde ulovis dve paje i roknes da spreme lokalci.... Znaci nista. U secuan provinciji ima salmonida al necu ici skoro tamo. Ako sve kako treba bude, na leto ako Bog da, odoh do mongolije, imam poziv njihovog reprezentativca da budem gost. To mi 2h odavde.
Stasha, diplomata naravno, ne znas kakvi su kinezi. Hahahahha
Salim se, predajem deci engleski i zezam se sa kolegama.
A nisam tako davno otisao.... Samo sto sam ja po srbiji i crnoj gori pecao. Po bosni jednom na krivaji dal 2010 i na svetskom te reke..... Ribnik mi je zelja odavno da ga posetim. Pa valjda ce doci na red. Al iznad 014 ne idem, a i to mibje mnogo hahhahaha

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Dzolix ima ovde da se peca al po krs vodama, ja sam u pekingu. Imaju pored neka jezera ribnjaci gde ulovis dve paje i roknes da spreme lokalci.... Znaci nista. U secuan provinciji ima salmonida al necu ici skoro tamo. Ako sve kako treba bude, na leto ako Bog da, odoh do mongolije, imam poziv njihovog reprezentativca da budem gost. To mi 2h odavde.
Stasha, diplomata naravno, ne znas kakvi su kinezi. Hahahahha
Salim se, predajem deci engleski i zezam se sa kolegama.
A nisam tako davno otisao.... Samo sto sam ja po srbiji i crnoj gori pecao. Po bosni jednom na krivaji dal 2010 i na svetskom te reke..... Ribnik mi je zelja odavno da ga posetim. Pa valjda ce doci na red. Al iznad 014 ne idem, a i to mibje mnogo hahhahaha

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Predajes engleski kinezima? Ma daj ne s....,stancate simms garderobu i tovarite u kontejnere a ti im kontrolises da ne ispuste koje slovo u etiketama  :tbumb: 
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Dobro to mi je part time
Al nemoj maricu da kazes, osuce se ceo kad provali da sam mu ja uvalio garderobu iz kine hahahahha


Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Šta ima ja da se bunim jbt pustio sam te da kenjas i o Ribniku a nikad nisi pecao tamo npr. Al jbg Stasha te provalio a hteo sam da te prikrijem s toga meni jedan G16 kombinezon gratis ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Sinak, uvek napominjem da nisam pecao na ribniku. Toliko ocigledne stvari samo ti moras da provaljujes [emoji14]
Al dobices kombinezon ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
A bas sam bio diskretan...sta me je odalo??  ;)
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Salu na stranu,citav vikend lebdim zemlju ne dodirujem,krila mi iz dupeta izrasla. Moze li biti sta "gore" da ti se ovako nesto desi u po "ledenog doba",da hocu ni na poljanu ne mogu izaci a kamoli na vodu!!!!
"Krstenje" ce biti na Ribniku,u to nema sumnje,i gt4 sam nedavno na isti nacin porinuo..umijem se ,skinem celofan,udahnem plutu i ..... :)
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Stap je poezija,razmisljam o cekrku i snjuri pa ako neko ima ideju...zasad ce se druzit sa Vision GT 4/5 i Vision cult wf4f koji mu inace lezi mada bi mogao i za nijansu laksi cekrk.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
TEMA FAZAN odnosno rep od istog odnosno muha odnosno nimaf  :lol:
 
Vrh Dno