Black Beauty

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Bio sam malkice zauzet poslednjih par dana - kupovao sam novu pozadinu za fotkanje strimera :smoke:

 

Prilozi

  • IMG_0093_cr1.jpg
    IMG_0093_cr1.jpg
    298,8 KB · Pregleda: 143
  • IMG_0088_cr1.jpg
    IMG_0088_cr1.jpg
    248,4 KB · Pregleda: 140

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Au Milance pa ti sviras gitaru :eek:.! Pozitivno me iznenadjujes iz dana u dan :tbumb:.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
mmmm lepo, lepo. Les Paul-ka ili mi se samo cini??? Epiphone ili Gibson? Mozda Ibanez - oni isto imaju model oblikom "les paul".
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Stari roker se sprema da prezimi još jednu dugu zimu,mota muve i svirka. 
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Milance, Ako dozvoljavas  8) evo ti "zadaća za preko zimu"  :D da se naučiš ovaj komad svirati ako ga nisi več pre svirao...okej, nisu stonsi ali je bar meni stvar mnogo dobra. :yeswink: Ako niste pre otslušajte ceo komad. Solaža je fantastična.

Dire Straits - Sultans of Swing SYDNEY 1986
[flash=400,400]http://www.youtube.com/v/8r3CFkdSBRs&hl=en&fs=1[/flash]

Obavezno pre vezivanja otsviraj od Led Zeppelin-a Stairway To Heaven  ;)

Ožeži milanče!!!  :tbumb: :yeswink: :smoke:

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
@Seb - daleko sam od Marka Knopflera :( Al volim da pržim :D

Cela priča je čudna - sviram pomalkice akustičnu gitaru od osnovne škole a najaktivniji sam bio kao profesor pančevačke Gimnazije, imali smo profesorski bend i prangijali stalno (ja bass :D ) I nikada nisam imao električnu gitaru već svirao na tuđim. Ovih dana moj sin Mića počeo da se hvata te stare gitare (Smoke on the Water, Crni leptiri...). A ona se štimuje moto-canglama, vrat kriv,... :doh:

Ja malkice proguglam, prijavim se na http://www.muzicki-forum.com i shvatim da za cenu jednog štapa srednje klase imam džitru (ovako se fensi kaže) :D A za cenu osrednjeg čekrka i pojačalo :yeswink: Nahvatam Žex-a mog starog ortaka zvanog Distorzija-do-kraja-wah-wah-yeahhh, obiđemo 5-6 radnji po Beogradu, probamo 10-tak gitara i kupi me (zvukom!!!) ova kineska kopija Les Paul Custom-a.
Osmeh mi ne silazi sa lica a brak mi je ugrožen!!! Ma zabole me, savataću neku mladu snajku, one se lepe na gitariste :hammer: :hammer: :hammer:
Evo i fotke Apollo DLC-1300 kupljena u http://www.maric.co.yu/srp/subcategory/?conid=42
 

Prilozi

  • 367_DLC-1200_blk_zoom.jpg
    367_DLC-1200_blk_zoom.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 123

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Samo gruvaj Milanče,ako treba da se peva,tu sam. :lol:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
zvezdan je napisao(la):
Samo gruvaj Milanče,ako treba da se peva,tu sam. :lol:

Treba, treba, raspevavaj se ovih dana :D Stones-i. Billy Idol, Judas Priest, U2, ma samo gruvanje  :blues:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Profesore,a na ovog čiku sa leve strane,ispod mog potpisa si zaboravio.Jedinica kao vrata :bleh:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pretece me zvezdan  :doh: :doh: Ocu i ja pevac biti. Samo ti Milance drndaj dzitru, gacice obozavateljke bacaju pevacima!  :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
He, he, he...svaki zvuk mora da se snimi, obradi i umiksuje sa ostalim instrumentima. :lol:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Mixmaster je napisao(la):
He, he, he...svaki zvuk mora da se snimi, obradi i umiksuje sa ostalim instrumentima. :lol:

He, he, he...tebe sam čekao 8)
A i ti pevaš... :whistle:
Šalji akorde i tablature za "Ajmo na NIšavu" da se spremam... :blues:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da li ti, Milanče, hoćeš da obradimo synth-pop-italo-disco Ajmo na Nišavu (Vamos a la playa), u rock fazonu? Ako je tako, downloaduj midi i otvori ga u nekom midi editoru. Sad kad imaš gitaru, moraćeš i to da naučiš. :smoke:
 
Vrh Dno