body glass

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Body glass ,izuzetan material za telo nimfe, zanima me postoji li srpsko alternativno  resenje za ovaj material obzirom da se radi o obicnoj silikonskoj tracici ,ali pitanje glasi : Gde da je navatam?
P.S. Odgovor ,,kod  Kineza’’ , ne zadovoljava  potrebe- molim preciznije
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja koristim Vinil Rib, prodaje se u ribolovnim trgovinama kao i sav drugi vezački materijal za umetne muve. Ima ga u raznim velicinama i bojama. Oblik po preseku mu je polukrožan, tako da ona ravna strana legne na udicu dok ova obla strana daje lep oblik tela.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Jedva nadjoh pribliznu tema gde da pitam za ovaj meterijal "Hends perdigones body", moze li malo pomoci u opisu izgleda i namene i koji efekat daje ovaj materijal?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ako mislimo na isto to ti je lameta. PERDIGON kita moja obicna lameta za nimfe 14-20 s tim sto mozes da porebravas sa njom i nimfe i suve kao sa svakom lametom s tim sto je radjena u nekim bojama koje odstupaju od klasicnih lameta.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Jasno, sad kad vidim musice sa tim materijalom, najcesce nalivene uv lepkom ili epoxijem, vidi se da su rebra od neke sarene lamete... Hvala
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Kod hendsa su to flešbek folije u različitim širinama i bojama,šire imaju neku jačinu dok se tanje osim za perdigone za drugo neupotrebljive.
 
Vrh Dno