Bolesni tretman sajta musicarenje.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Na ovom sajtu se bratski sajt tretira kao govno, sto isto mogu da kazem i za bratski sajt. Lucky i Miksic ovde size i histerisu zbog .com, a Simspon ima "politiku" neobjavljivanja .org banera. Sve je to lepo sranje, ali se time cilj ne postize. Znamo svi da je cilj reintegracija ova dva sajta u jedan community, tako da ljudi mogu da bez bojazni pratikuju ili izucavaju obe filozfije koja ova dva sajta nude. Sustina je kao i uvek u tome da je musicarenje patetika u odnosu na varalicarenje, ali ako se nastavi ovako, musicarenje u Srbiji nikada nece doci na nivo varalicarenja, jer se kvalitetan kadar i dalje deli na .com i .org.

Moj predlog je prost. Drugovi Lucky i Simpson trebaju da registruju musicarenje.eu, koji bi bio vrsta bridge-a izmedju njihovih sajtova i otvoreno borbeno polje za suprotstavljanje misljenja. Na tom sajtu bi svi izbaceni i odbaceni mogli da se nadju zajedno licem u lice i da filozofiraju, a sve u korist mladih neopredeljenih musicara. Mislim da je ovo jedini ispravan put za oba sajta.

Da dodam obavezni kraj price, o tome kako je neophodno da se ovi usrani baneri za nebitne sajtove skinu, da se vanfokusni baneri prebace na njihovo mesto i za kraj da u donjem levom uglu ostane samo i jedini baner za musicarenje.com u svom svom sjaju!

p.s. Lucky ako mi obrises ovu poruku postracu se da prodjes kao Aranj Mokus, ovo nije sala.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
piroman je napisao(la):
Moj predlog je prost. Drugovi Lucky i Simpson trebaju da registruju musicarenje.eu, koji bi bio vrsta bridge-a izmedju njihovih sajtova i otvoreno borbeno polje za suprotstavljanje misljenja. Na tom sajtu bi svi izbaceni i odbaceni mogli da se nadju zajedno licem u lice i da filozofiraju, a sve u korist mladih neopredeljenih musicara.

A jel mislis da na*.eu nece niko da ih banuje?  :D :D :D :D
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Hmmm... a sto se tice bannera Musicarenje.com... ovde dole... Lepo izgleda, al' izgleda nije linkovan :D :D :D :D :D
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Lucky, mudrice, evo dva plusica odma' jedan sad a drugi isto sad!  :D
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Neverovatno je koliko su Lucky i Simpson isti. Ko jaje jajetu!

Na ista pitanja mi daju, ali bukvalno IDENTICNE odgovore, ko da su braca...

Simpson prica o amoralnosti cina stavljanja .org banera na .com a Lucky prica o amoralnosti stavljanja banera za .com na .org . mnogo bre moralni ljudi, samo gledaju da javni red i mir NEbudu uzburkani :)

Idem da se registrujem na .com da i tamo pokrenem ovu pricu...
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Aj' ti lagano.... sa srecom... A mozda bi bilo fino da otvoris i jedan *. eu? :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
piroman je napisao(la):
Neverovatno je koliko su Lucky i Simpson isti. Ko jaje jajetu!

"Piromani maleni, mi smo vojska prava,
svakog dana rastemo, ko zelena krava..." itd.

Samo sam u dilemi na kakva si jaja mislio, ali svakako si u pravu.
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Zasto ZELENA, ja jesam krava ali sam buljicasta :) :) :)

ZDule me je kontaktirao po pitanju kupovine domena muscarenje.info i zakljucili smo da Lucky suvise tesko dozivljava ovu pricu o reintegraciji te smo odlucili da batalimo celu pricu. Evo svecano obecavam da vise NECU da se bavim reintegracijom sa .com sajtom. Ovo jeste u suprotnosti sa mojim stavovima ali je u pitanju dobrobit druga Lucky-a.

Miksicu, ti si po mom misljenju zasluzan za nastanak musicarenje.com, da nije bilo tebe, ne bi bilo ni .com sajta. Zavrsio sam sa ovom pricom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno