Brčko

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Znam da nije tema, ali me zanima
Da li si druze Smadinac nekada lovio klena, ozbiljno, na suvu muvu??????
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Iskreno nisam nikad, ali sam hvatao nekolicinu komada loveci pastrmku, i na Drini na uscu Tresnjice sam uhvatio najveceg na muvu 2.8kg, ali ja licno mislim da je besmisleno loviti klena na muvu, ali ne osporavam to sto ga ljudi love na suvu muvu!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Vidis, ja sam ozbiljno lovio samo dve vrste. Klena i pastrmku i to iskljucivo na suvu muvu. Jednostavno ne interesuje me ni mokra ni strimer ni nimfa. Veruj mi druze kada ti kazem da je lov klena na suvu muvu, podjednako, ako ne i uzbudljiviji od lova pastrmke! Ovo se pogotovu odnosi na lov pastrmke na nimfu. Po meni je bolje uloviti jednog klena kilasa na suvu, nego nekoliko pastrmki na nimfu! Ali da ne tupimo u ovoj temi, ili da nadjemo neku staru ili da otvarano novu!
Salut!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ili neka ovih nekoliko zadnjih odgovora onaj besposleni moderator Simpson isece i napravi novu temu! (ako ovo procitas i neznas kako da uradis vabi me Simpsone!)
 

poljo

Junior member
Učlanjen(a)
08.06.2006.
Poruke
93
Broj reagovanja
0
Gosn Šumadinac radobh ja no mi žena nabavila dobar katanac za novčanik. Mogu da biram ili salmonidi dvaput godišnje na atraktivnim vodama + 5-6 puta Drina(donji tok) ili sve redo 150 puta godišnje. E moj druže...DVAPUT JE DVAPUT.
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Eve ti bonsek da se oslobodis okova :)))pa sumadinac bre kako si izvadio gotovo 3 kile na muvu ,sta je on trazio na povrsini,oni su obicno u zaklonu i cekaju noc!kolko te je mucio dok ga nisi izvadio?!!
 
Vrh Dno