Britansko-srpska ekspedicija

stasa

Junior member
Učlanjen(a)
27.05.2007.
Poruke
36
Broj reagovanja
0
Video, i podrzavam.
Uopste ne sumnjam, misici ce biti u redu za mesec dana.
Pozdrav Stasa
PS: Nadam se da je tema dobronamernih  presenta apsolvirana.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Videh i ja i prebacih...u ovoj temi padaju svi dogovori vezani za Vaš dolazak i planovi za ekspediciju!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pošto niko od zdravih članova ekspedicije ne napisa ni jedno slovo moram ja!  :sm: :bat: :doh:
U gostima su nam bili gospodin Stasa i gosp. Robert. Divnim momci, sjajni likovi i jaki šmekeri. Ja sam nažalost bio samo dva dana sa njima u ribolovu i sa moje strane mogu reći da je bilo OK. Nisamo ih razbijali, nije jednostavno htelo, ali bitno je da su naši ostrvski prijatelji bili zadovloji. Kažu i prezadovolji,...ja im verujem. Nišava i Beli Timok, udarne kledžijske reke, ali mućak. Bilo je klenbova, ali ne za nezaborav...neki drugi put. Za sada toliko od mene, slike postavljam čim ih sredim.
nadam se da će i ostali članovi ove naše male ekspedicije da napišu par reči!
Salut
 

stasa

Junior member
Učlanjen(a)
27.05.2007.
Poruke
36
Broj reagovanja
0
lucky, randjo,mirko,lazo i zakula vi ste sjajna grupa mladih ljudi! Ponosan sam na Vas! Mr Robert ne moze da zatvori usta pricajuci o vama.To sto ste nam posvetili vreme i pokazali reke oko nisa vredi vise nego sto vi mislite.
Postali su nam drazi Toplicki pumpersi nego zelena trava Yorkshire Dales!
Zahvaljujem se na svemu!
P.S Ne dirajte mi Randju,smatracu da ste mi stavili prst u oko. On je Flyfishing King of Balkan and Eastern Europe and full stop!/Robert/.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Gosn Stašo, nemojte preterivati. Ako me previše hvalite, namrznuće me ljudi (to je običaj), pa neću moći od njih mirno da kovem klenove. :hammer:
Naravno , i ja sam uživao u društvu gospode iz Engleske. Ponosim se što sam baš građane Engleske podučavao mušičarenju i pokazao im svoj stil, kakvog, kažu, nema u toj zemlji. Za mene nema većeg uživanja nego da prenesem svoje znanje onome ko to zna da ceni. Englezi su takvi.
Malopre je sa mnom na Nišavi bio momak iz Dandija, Škotska. I on se dobro zabavio, mada sam samo ja imao bogat ulov. I on nas je upoznao preko ovog sajta. Njegov nickname je Bogdan.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Uspesna ekspedicija! Jako smo se lepo druzili punih nedelju dana. gosn. Stasa ocekujemo da nam sto pre opet dodjete sa mr. Robertom posetu. Moje slike isto malo kasne - imao sam problema sa netom zadnjih par dana. Ali stizu ... ne brinite! :)
Puno pozdrava!
 
Vrh Dno