Bucov 2016

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Cestitam. Za Zapadnu Moravu nisam bio siguran, a mislio sam da u Velikoj, ne postoji ovolika riba  :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
morava je odlicna za musicarenje , skroz je bistra i veoma niska . danas popodne nadjosmo se na vodi ivants i ja . testirao je svoj novi stap i kaze da je zadovoljan ...sto se moze videti i sa fotografija

2d6uviw.jpg


bil1lc.jpg


s5b636.jpg


nisam ni ja sedeo dokon po ovako lepoj vodi i vremenu  ;)

2icaa1c.jpg


21erybs.jpg


2cdiwp5.jpg
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
306
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
Odlican ribolov,  idealni uslovi, voda bistra i bez vetra, Z Axis u kombinaciji sa Barrio SLX. Jednostavno nije moglo da prodaje bez ulova. Hvala na lepim slikama
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Bravo. Da sam znao da ste na vodi dosao bih. Ja bio u Stulcu na klena ali samo sitniji. Jedan solidan mi se otkacio par sekundi posle kontre.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
prvi put videh tog cuvenog z aksisa . mnogo dobar stap  :tbumb:
ja sam totalno zapostavio klena zbog beluna . jedino ako nekog ulovim slucajno na strimer . a sada je udarno vreme za krupne klenove i masovne ulove . samo da se pronadje teren gde se okupljaju veliki
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Bucovi na 8 stepeni spoljne temperature,na gurglera.Dve ribe i nekoliko ludih promašaja.Cela akcija na skoro 30 metara od obale.Jako čudna sezona za mene,cele godine je retko ulazio u obalu.Da ne bi ovog dvoručnjaka ni ove ribe ne bih video_Obe upecane na mestu sa kejom tik iza leđa,jednoručnim bih mogao da se slikam.Nikakva površinska akcija,ali definitivno je još gore.Može da se desi da ovih dana padne još neki.
 

Prilozi

  • SAM_1897.JPG
    SAM_1897.JPG
    137,3 KB · Pregleda: 191
  • SAM_1898.JPG
    SAM_1898.JPG
    119,2 KB · Pregleda: 183

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Isto je kod mene,nema ga u obali,mada,ni ne čudi me.Danas prođem biciklom do mesta na kome sam juče lovio i imam šta da vidim.Mreža razvučena kompletnom dužinom keja na 20 metara od obale.Hijene ne miruju,snimaju ko gde hvata i odmah uzurpiraju dobra mesta.Sa gradskom plažom nisu čekali ovoliko,tamo je zagrađeno čim su poslednji kupači završili sezonu.Šteta,to je prošle godine bilo top mesto u septembru i oktobru.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Juče užas vreme ali se jedan polakomio.Inače,na ovom mestu ranijih godina nije bilo ovakvih,ulazile su fino ugojene ribe od tri kg i preko.Trenutno se vrzma ovakvo jato,retko koji prelazi kilajku.
 

Prilozi

  • SAM_1900.JPG
    SAM_1900.JPG
    136,4 KB · Pregleda: 195

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Kako ide Zvezdane sa ovim štapom, deluje zajebano?
 
Vrh Dno