Bucov 2020

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Prostak bio, prostak ostao...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Milanče je napisao(la):
Prostak bio, prostak ostao...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
mito , sam si trazio da vidis strimer....mogu da ti dam strimer ako hoces ...pa da upecas nesto?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Koji bucko u tiganju nista ne fali. Sto mora sve da se pusti?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Bas tako...komentarise bezveze a ne zna koliko riba vratim... Posle mu strimer kriv
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Priznajem, komentari su mi malkice oštriji.
Verovatno zato što ovaj forum smatram kao mesto za promociju onog najlepšeg što mušičarenje jeste. C&R, barbless udice, fini pribor, čuvanje reka i njihovih obala, druženje sa bliskim osobama, džentlmensko ponašanje na vodi...
Dragi @sasats ako već ne možeš da odoliš porivu da ubijaš jednu od najatraktivnijh sportskih riba ovih krajeva koja oživi i ulepša sve reke gde pliva (a pritom je ujedno najbljutavija i najodvratnija za jelo) - bar ne zagađuj forum leševima već postavi neku pristojnu sliku žive ribe pre nego što se ukoči.

P.S. Da sam admin svakako bi ovakve slike pobrisao a vlasniku poslao korektnu poruku o tome šta je cilj i svrha foruma...

P.P.S. Retko odvratan strimer na još odvratnijoj udici...

P.P.P.S Da li si stvarno toliko gladan...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Bucov na brodet.... Meni odlican recept.... Mada.... Nisam ih mnogo poneo... Par komada preko 2.5kg....to je sve..
Ukus je vrlo licna stvar.... Ja mnogo vise volim potocaru od smudja... Mnogi ljudi preferiraju smudja....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
evo moje neko misljenje, nema nista lose u tome sto neko uzme ribu, u granicama propisanim zakonom, ali, ljudi, slikajte zive ribe, lepe, zdrave, nemojte sa prstima u skrgama. Sasa, bez ljutnje, samo moje misljenje, a one pastrmke sto je mita objavio, zivo me zanima ko je odvatni autor, za zatvor.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Juniore, nema ljutnje. Individualna stvar je kome se nesto svidja ili ne svidja . Ovo na slikama je odlican ulov. Retko ko je ulovio nekoliko ovakvih riba u istom pecanju. Moj izbor je bio da ih ubijem i slikam ovako kako sam slikao.
Meni je zanimljivo nesto drugo? Ne obracam se tebi vec svima ukupno... ulovi kolega dobre ribe i ruzno ih slika jer sam pristalica ne ubijanja riba i ne volim ovakve grupne slike....normalna iskrena reakcija bi mi bila npr.
Bravo kolega . Opasne ribe i fantastican ulov...ne svidja mi se to sto si im oduzeo zivot i odvratna mi je fotografija na kojoj se nalazi nesto mrtvo ali ulov je vredan postovanja....
To bi za mene bio iskren komentar ....toga ovde nema . Ili odmah....jao kakav mesar !!!! Ili nema komentara nikakvog???
Ja to jednostavno vidim kao jedenje svojih muda internet musicara
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Meni je zanimljivo nesto drugo? Ne obracam se tebi vec svima ukupno... ulovi kolega dobre ribe i ruzno ih slika jer sam pristalica ne ubijanja riba i ne volim ovakve grupne slike....normalna iskrena reakcija bi mi bila npr.
Bravo kolega . Opasne ribe i fantastican ulov...ne svidja mi se to sto si im oduzeo zivot i odvratna mi je fotografija na kojoj se nalazi nesto mrtvo ali ulov je vredan postovanja....
To bi za mene bio iskren komentar ....toga ovde nema . Ili odmah....jao kakav mesar !!!! Ili nema komentara nikakvog???
Ja to jednostavno vidim kao jedenje svojih muda internet musicara
[/quote]
Ovo stoji po mom mišljenju  :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Juce sam lose prosao na pecanju. Od 16h do mraka rezultat nula. Ribe su bile aktivne na drugoj strani reke.

https://drive.google.com/file/d/1yX6Sn760_2MsjrsdGut5oeKSDDQ4EngF/view?usp=drivesdk

Danas sam obisao taj teren. Malo je zajebano za pecanje sa te strane, mora bas duboko da se gazi da bi se bacalo...maksimalno , do ivice kombinezona. Nije lako musicariti na moravi, gde je zgodno za pecanje nema aktivne ribe
Bilo je malo aktivnosti na povrsini ali sam uspeo da prevarim nekoliko riba skromnijih dimenzija
https://drive.google.com/file/d/1yLEz8J_TP1A6F_lysHUhOniKJg451xRt/view?usp=drivesdk
Radio je isti strimer kao i prethodnih nekoliko ribolova . Lagano povlacenje sa prekidima.
https://drive.google.com/file/d/1yOaF2LuI14fPkJgBh_W6lgmWzqlJmjw0/view?usp=drivesdk
 
Vrh Dno