Bucov kod Pidžinog splava

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Mesec dana već jurim jednog bucova koga zovem "bucov kod Pidžinog splava". Svako veče lupi samo jednom u prvi mrak. Nezgodno sići, prići a bogami i zabaciti, ja svakodnevno pokušavam i ništa. Sinoć se nameračim, dođem i ... sednem skroz gore na kej. Sačekam da prođu svi šetači, iskuliram i sačekam prelaz iz dana u tamu, kada se već slabije vidi. Sve sedećki (da bi mi silueta bila manja) razmotam strunu, razmašem, i dobrano promislim gde da spustim strimera.
Pljuć na metar od splava od dalje ivice splava. Trenutak-dva pauze. Cim cim cim cim cim cim cim cim...
Dođe strimer na 20cm od keja, ja da ga izdignem tih 7-8 metara i BAAAAAAMMM. Kreten ga odvali skoro na suvom i on izleti na obalu :doh:
Sad ću da ga odmorim za vikend pa eto me da ga potražim od nedelje. i da, odsad je "kreten kod Pidžinog splava".
Pitate koliki je bio?
Izmeriću ga pa ću da Vam napišem  :yeswink:
Pozdrav od Milančeta  :bye:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Pusti ga Milanče, pusti ga par dana da zaboravi, sa takvim kao što je tvoj Mobi Dik i ja sam imao muka,mnogo treba da prođe da se ponovo zaleti na strimer.
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Milanče verovatno još "hladi" Pidžinog bucova i čuva ga za neki prolečni izlazak! :D

Janez
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Šta je bilo bilo je :doh: Spremam se da obnovim ceo bucovski arsenal i vidimo se ponovo ove godine!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ha,nisi samo ti jebena strana,evo i ja se prijavljujem sa ovim mojim odavde :hammer:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
:hammer: :hammer: :hammer:

fish-love.jpg
 
Vrh Dno