Bulldog bug

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Stara (prastara) musica... imitacija krupne vodene bube (Source: " Creek Water bugs&Flies", Abe McMoor, USA)

udica: #7 ili 8 (veeeelika)
otezanje: zica 0,5 bakar ili olovo
konac: crni
telo: gray, tan ili dark tan vunica
ledja: tamno smedja ili crna (konac koji se od repa prebacuje prema glavi)
noge: petao crni ili tamno smedji

Na ovu muvu pocinjem da pecam od prvih hladnih dana pa sve do polovine decembra. Pecam bez indikatora, jer na ovu velicinu muve mozete da zamislite STA udara. Vrlo je lovna.  ::)

Izvinjavam se ako su slike nesto mutnjikave ili tamne, bliz me zajebav'o!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:respect1: ova buba izgleda fantastično i mnogo me potseča ne jednu koju sam ja prvu radio i njome faćo jazeve na Vuci i Dunavu.
Odmah sam i ja  jednu namoto  :D posto ja nisam tako star  ;) ja prvi put cujem za ovu ali sam viđao slične...ova mi nekako izgleda extra...ružno (u pozitivnom smislu) kako i treba da bude neka buba a to znači lovno... još jednom  :respect1:

evo i moje
main.php
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Eeeee,ovo moram da probam!Stvarno izglada opako  :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:respect1: :respect1: :respect1: druze sjekloca. Sa teskom mukom, ali moram da ti dam jedan plus! :-*  :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@ Sjekloca, evo posvetlio sam ti 5 zadnjih slika da bude lakše onima koji su tek počeli da vežu.



 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Sebastian, HVALA... Izgleda da si ti jedini koji vodi racuna o meni. Eto vidis, Laki kaze S TESKOM MUKOM da mi da plus... Laki bre, za sta plus? Za slike? To bas i ne mora, jer vidis da su NIKAKE... A za muvu ne treba. Nisam je ja izmislio... :D :D :D Al' da 'vata  - 'vata!!! :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
plus za trud koji si ulozio za prikaz muve. Ja to cenim i postujem. Ovakav prikaz trazi vreme i volju. Ti si izdvoji vreme i pokazao volju. muvu nisam nikad vezao, sda hocu. Koliko je lovna saznacu i objektivno napsati.! A sto sa teskom mukom, eeeee zezam te malo! :smoke:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Bravo za mJuhu! Imas plus i od mene! :)
A Laki minus!  :blush:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Off topic

Ko mi bre nakrka ovolike krstache (+)? Nema me jedan dan, a vi me zivog sa'ranjujete... :hammer:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D Laki ima minus, laki ima minus...  :D :D :D (Uz ovo kao podloga ide avatar Piromana)
 
Vrh Dno