C&F design al' juce

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
materijali koje sam ja koristio su metalna kutija za cigare i dupli sloj podloge za misa, malo super lepka i skalpel.

dizajn obican permanent marker :)

p2190051js7.jpg


ovako je to spolja nasminkano :).

a sad hardver :)

p2190052ox4.jpg


p2190053jy8.jpg


a ovako izgleda kad je ekipa na okupu, mada bi mogao jos koji strimercic da se spakuje

p2190054sr7.jpg


prvo odredimo za koju namenu zelimo da nam bude kutija, pa prema tome i rasporedjujemo zareze na policelonu, meni je falila strimerska kutija pa su zarezi dosta dugi, oko 1cm takodje su oko 7-8mm udaljeni jedan od drugog. dupli sloj policelona sluzi da sto cvrsce drzi udice tj muve. kad budem radio ovo za nimfe ili cdc muvice, zarezi  ce da budu kraci,zbijeniji i verovatno cu samo jedan sloj policelona da stavim. jedino sta cu dodati su rupice zbog lakseg susenja muva unutra.

prvi utisak koji  imaam je, da je ovo trajna kutija, koja lepo drzi strimere, a kad pozelim lako cu nalepiti novi deo za nimfe ili cu zameniti dotrajali deo.

toliko od mene

pozdrav
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Zbog cega ti je ovakav naslov ?
Glupo je porediti  OVO  sa jednim od najboljih proizvodjaca kutija na svetu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ko je rekao da poredim? samo predlazem sta moze da se uradi, jer ja i dosta ljudi, verujm, necu ili ne mogu da dam 25 e za cf, iako bih rado koristio te kutije jer su ekstra. a ovo isto sluzi svrsi kao i cf
 
Vrh Dno