C&F Design...

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Modeli 1506 i 1506F  po ceni od 2000 i 2600 din i Chest SYSTEM FLY PROTECTOR po ceni od 1800 din

cf1506ml6.jpg


cf1506fuj2.jpg


cfsa221es1.jpg
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
sve ovo vredi datih pare. inace je i skuplje. a odakle prodavcu ove cene svaka cast. imam ovu drugu koju sam platio i skuplje i extra je. inace sam narucio jos jednu slicnu samo vecu. ovog puta sam se odlucio od simsa za r.br. 3. iskreno ko kupi ovo nece se zeznuti.
 

Piki

Senior member
Učlanjen(a)
19.03.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
22
Bas ti hvala Simpsone sto postavi ovaj oglas da me vise ne zovu da sa svog prsluka skinem i prodam im svoj FLY PROTECTOR ljudi koji su ljuti protivnici polovne i opreme bez garancije (ali samo u slucaju kad im se cena ne svidja,inace......)  :tbumb:
Ovaj FLY PROTECTOR vredi svaku paru iako sam ga ja kupio slucajno i bio ubedjen da mi nece biti od koristi.
Nadam se da ces postaviti jos i za neki prsluk,kosulju,stap ......ali samo novo i sa garancijom  :)
Cene su super a i vidim da narucujes bas ono sto nam ponajvise treba a nemoze se nabaviti kod nas.
Sve najbolje sa radnjom,i samo tako nastavi  :tbumb:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Piki-pro je napisao(la):
Bas ti hvala Simpsone sto postavi ovaj oglas da me vise ne zovu da sa svog prsluka skinem i prodam im svoj FLY PROTECTOR ljudi koji su ljuti protivnici polovne i opreme bez garancije (ali samo u slucaju kad im se cena ne svidja,inace......)  :tbumb:
Ovaj FLY PROTECTOR vredi svaku paru iako sam ga ja kupio slucajno i bio ubedjen da mi nece biti od koristi.
Nadam se da ces postaviti jos i za neki prsluk,kosulju,stap ......ali samo novo i sa garancijom  :)
Cene su super a i vidim da narucujes bas ono sto nam ponajvise treba a nemoze se nabaviti kod nas.
Sve najbolje sa radnjom,i samo tako nastavi  :tbumb:

Piki ja vec dve godine imam Fly Patch ali to nije ovo vec ovakav sa slike

cfa25scg1.jpg


Razlika izmedju ovog sa ove slike i onog sto ja prodajem je drasticna. Moj protector predstavlja unutrasnju stranicu male patent kutije, lako se skida sa patch-a i vraca u kutiju sa istim sistemom.
Postavljam samo neke raritetne stvari u oglas a moja standardna ponuda je uvek ista, materijali Hareline, stapovi i cekrci Ross,  udice, predvezi, tipeti i strune Varivas planiram da obogatim ponudu i delom opreme firme Marryat (uzimam prsluk kao tvoj :D), docice na red i garderoba verujem. Tesko sve odjednom...
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Piki-pro je napisao(la):
Bas ti hvala Simpsone sto postavi ovaj oglas da me vise ne zovu da sa svog prsluka skinem i prodam im svoj FLY PROTECTOR ljudi koji su ljuti protivnici polovne i opreme bez garancije (ali samo u slucaju kad im se cena ne svidja,inace......)  :tbumb:

Pametni neki ljudi.Shvataju da je bolji nov štap sa garanciom nego polovni kojim je lovilo pola južne Srbije sa sve gasterbajterima.Polako dolazi svjest među ljude.prodavnica je ono gdje se nalaze prave stvari,a ne kod nekih nepovjerljivih i lažljivih prodavaca koji cijenu određuju prema voznom parku kupaca.Sreća,pa je otvaranjem Bojanove radnje došlo vrijeme da se na takve zaboravi.
 

Piki

Senior member
Učlanjen(a)
19.03.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
22
Kad bi doticni to ispostovao verovatno nebi imao s cim da peca i setao bi u strikanom prsluku,a nebi jurio polovan Orvis  :hammer:
Ne stidim se da koristim polovne stapove,prsluke,kutije......zato sto mi primanja ne dozvoljavaju da kupujem novo i sa garancijom,zasta nikada nisam imao namere da tvrdim da se ne isplati - naprotiv.
Nebih da upropastim coveku oglas jer mu zelim sve naj,a sreca pa si ga i ti nahvalio kad smo se upoznali  :whistle:.
Ali sta ces muka te natera na sve, a pogotovu kad ti nesto zatreba  :'(
Opet,Simpsone sve naj  :tbumb:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Piki-pro je napisao(la):
......zato sto mi primanja ne dozvoljavaju da kupujem novo i sa garancijom,zasta nikada nisam imao namere da tvrdim da se ne isplati - naprotiv.

Al ti to ne smeta da visiš na MSN i da od "dotičnog" išteš kutiju ,onu,znamo mi koju,za džabe,i da se jajariš i da biraš.Pa da mi poslje navlačiš druga.A meni je drug svetinja.

A što se Simpsona tiče,nas dvojica se ne stidimo da kažemo jedan drugom u oči šta imamo,tako da čisto sumnjam da mu tvoje pohvale ili pogrde na račun mene nešto znače.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Chest SYSTEM FLY PROTECTOR FSA-22 sam upravo preuzeo a odmah je usledilo i dokompletiranje sa FFS-1 System Case koji u sebi ima obostrani Foam Chanrger sa jednim FSA-1504 za velicine 8 i FSA-1505 za velicine 10-14

http://www.c-and-f.co.jp/

 

Prilozi

  • Ffs-1.jpg
    Ffs-1.jpg
    5,1 KB · Pregleda: 118
Vrh Dno