Canon SX 160

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
http://www.canon.rs/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX160_IS/

Kupih ja fotoaparat I kad sam hteo da slikam musice KARA , ne mogu da zumiram u picku materinu..kako da ga namestim da slika I te mikro slicice..a bio sam se obradovao ko dete sto konacno mogu neku svoju muvu da stavim na sajt pa da me kritikujete malo  :doh:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Preabci na funkciju macro ,to ti je onaj cvjetić,pogledaj iza na aparatu desno imaš taj simbol.Ako imaš kakav tripod,a ako nemaš nabavi,imaš ih jako jeftinih.To ti je onaj mali tronožac,manje će ti se tresti aparat.I najbolje ti je na dnevnoj svjetlosti ja to sve radim iz ruke a pozadinu nađi neku jednobojnu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
On ima ugradjen stabilizator slike nije problem ali prebacim na cvetic I dzabe..moram danas da se drkam sa tim I ako ne uspem razlupacu ga..
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Svaki isto radi,mislim princip je isti ako nema dovoljno svjetla ne valjaju fotke.Kucaj naziv i modela aparata te manual pdf ako ne nađeš okačiću ti u dropbox.Mora da radi!
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Bas lep aparat  :tbumb:

Skott Kelby kaze da je za makro slikanje neophodan tripod ili da aparat stoji nepokretan i mora se slikati sa onim vremenskim intervalom koji tvoj aparat sigurno ima. To je ono kad kliknes pa on sam slika posle nekoliko sekundi, i to da bi se izbeglo mrdanje aparata  prilikom pritiska prstom. Izuzetno je tesko slikati iz ruke, bilo kojim aparatom.
Imas odlican zum, tako da mozes slikati musicu priblizivsi se maksimalno bez zumiranja, a kasnije, na aparatu, zumiras koliko hoces. Probaj.
 

Brutallis

Junior member
Učlanjen(a)
07.03.2008.
Poruke
56
Broj reagovanja
0
Lokacija
Smederevska Palanka
Kada sam gledao funkcije ovog aparata,setio sam se jedne fotke  :D

nikon.jpg
 
Vrh Dno