Cdc jednodnevka sa telom od....

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
F11 je poprilično žilava udica, tanka i dobro bode. Meni se takve udice sviđaju.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
F 11 su meni  savrsene udice,cak i sa bogatim materijalom od foama i jos po necim ona  bubu drzi pravo na vodi iako je  ''slaba''.

Bas ne bih smeo preterivati zastitnim premazima da se ne iskrivi u vodi, ali generalno ako se  umereno  nabaci bilo koji materijal, udica je suuuper.
2 SH su jace i tu bas mogu gundeljcugu da nabudzim na 8-ci i da se ne  krivi uprkos X zastitnim slojevima.

Mnogi ''papucari'' izbegavaju F 11, ja jok :nowink:
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
F11 je za ribice ne za RIBE, a za nimfe nije nikako, preslaba.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ima razlike izmedju Gamakatsu udica koje se prodaju kod nas i koje se prodaju u Evropi. Ispred mene je F11 kupljen kod nas i F11B kupljen u Svajcarskoj, razlika u tvrdoci je ogromna. Ovu F11b mnogi koriste za nimfe jer je to univerzalna udica, dok se ova nasa gega u stegi dok motas.Da li se treba zapitati koji kvalitet nam uvaljuju i za koje novce, jer je gamakatsu jedna od skupljih udica na nasem trzistu, kod mene u Ivanjici 25ko je oko 400din.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Kamo srece da nam samo udice uvaljuju

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ja bih palamudio na naučnoj osnovi ali sam trenutno na odmoru u kafani, javljam se kad me kafana oslobodi obaveza, ajd živeli, živele udice :)
 
Vrh Dno