CDC vrhunskog kvaliteta

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Turpija = černobil ant na veličini 6-10  :hammer:
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
silvio je napisao(la):
Turpija = černobil ant na veličini 6-10  :hammer:

A de mi paradajza ti hercegovačkog još samo reci da li je četvrtast ko original il iz poštovanja prema ribi napraviš da je malo prirodniji izgled? Jes da ovo što sam pito nije bitno, valjda su one noge postavljene onako da lelulaju iznad vode suština baje i trigger...

Ja samo cekam da Sumadinac uleti i rastjera nas sa tezge...

Sjecam se jednom Sava Martinovic objavio na Fejsu svoj dubbing.... proslo neko vrijeme.,..... "Sta koje pi.... materine lajkujete, hocel iko uzet sta?"....Legenda :hammer: :hammer:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
ha ha... naravno zašpicim sa obje strane odozdo fleš crveni dabing ili burnt orange na udicu a gore crni foam 4 nogice i indikator bijeli ili rozi.
PS: Kupio 2 pakovanja CDC a još davno, pristojan :hammer:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pazite ruzno je ubijati tudji oglas komentarima, jer uvek ima onih koji ce reci ovo je super, a neko iz njemu znanog razloga ovo ne valja.... CDC je stvarno vrh kvaliteta i za pristojne pare. Ima dovoljno za sve, a bice i jos, tek krece sezona lova.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Samo Coronu da preguram pa se cujemo Sumi. Iako uzeh par pakovanja trebace jos koje ;)
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
904
Broj reagovanja
75
silvio je napisao(la):
Veni vidi vici... najveće pastrve na suhu muhu se dižu u sumrak na sovijake na 8-10 veličini, tulare 12 a po danu na palmere 10-12 ili padavce 10-12 kako kaže Sana akcija od jutra do mrklog mraka s tim da poneki i lipljen uzme ove velike muhe. Ima još jedna ubitačna muha za najkrupnije pastrve a to je " turpija"  :D :hammer:

Dve najveće ove god od 55 i možda 80cm dobih na bwo od žive svile na 19ici  :hammer: i to ona varijanta vidi hrani se u cošku do granja, dosta bilo lipca sigurno i ona jede maslinke... :hammer:
 
Vrh Dno