crease fly!

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Jedna slana musica prilagodjena, musicarenju na mirnim vodam (pre svega sa stukom na umu)! :hammer:

creasepearch7br.jpg
 

seabass98

Newbie
Učlanjen(a)
08.02.2006.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
He,He...Vidim ja da je ovaj forum počeo po malo da "slani".
Odlične mušice Dane,dužan si nam i slike sa budućim ulovima,koji će sigurno doći.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
507
Broj reagovanja
145
Odlicne muve. Ala ce stuke da ih klopaju...samo tako. A bogami i bas ovo ne propusta.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Ma ja sam slanji nego sto mislite! :lol:

Za vikend pao dogovor, subota skenderevo (akumulacija pored subotice)malo na stuku, a u nedelju na basa na jedno malo privatno jezerce takodej pored subotice (jeste da je trenutno lovostaj al ovo je privatna C&R voda, a bas je jos mnogo daleko od pravog mresta). Steta sto polomi onog abela pa cu ih morati pecati sa #9-kom. Nadam se da ce biti i koja fotka!

A od strimera sve slani specijateti: clouser minnow, deceiveri, crease fly , surfcandy, rabbitcandy, gurgleri....
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Vikend je bio stvarno interesantan. U subotu 2 stukice (obe na crease fly), a nedelja 3 basa i 1 stuka! Fotke sa basem cu ostati duzan jer nisu u mom aparatu ali cim ih dobije bice i postavljene!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
^Ahhh ... Legendo! Alal ti!
Ja nisam stigao da izadjem na vodu ovog vikenda... Sldeceg cu isto tesko jer ce sajam.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
E napokon sam provalio nacin kako da skinem foliju sa CD, zalepim je na foam/policelon a da ne ispuca pri savijanju posto je vrlo krta. Treba samo prelepiti selotep trakom CD disk sa gornje strane, ziletom oiviciti deo koji zelite skinuti a zatim odlepiti selotep traku na kojoj ce ostati zalepljena folija. Ovako dobijena folija se da savijati i lako se moze zalepiti. Pa evo crease fly uradjen i sa ovom folijom! Sutra mozda napravim i neku bolju fotku jer ova pod slabim svetlosnim uslovim nije ispala bas najbolje!

img4474fa0e2bcf1.jpg
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
507
Broj reagovanja
145
Odlicno resenje! Tanak sloj epoksija preko tela musice ucinice je neprobojnom za stucje zube.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
mnogo mi se dopadaju ovakvi strimeri, ima da i ja isprobam nesto tako...verujem da su smrtonosni za stuku, posebno u obraslim delovima vode.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Evo, pod uticajem Sebastiana zalepih i ja jednog.
 

Prilozi

  • crease fly.jpg
    crease fly.jpg
    92,7 KB · Pregleda: 350

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Skineš foliju sa CD selotejpom i sve lepiš na foam (podloga za miša). Šta dalje? Jel lepiš oko udice, jep vezuješ od policelona, kolike su dimenzije, koja je udica, čime otežavaš da propada.?
Ako nije tajna - a vidim da radi.
Hvala i BISTRO !
 
Vrh Dno