Crni i beli dud

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Hvala EsoX-u moderatoru sa www.musicarenja.com kome nije bilo tesko da potrazi na netu upotrebu gore prezentovanog.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/Xc8KGLbiAi8&color1=11645361&color2=13619151&hl=en[/flash]
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Saran Hasa Dudic
lep video i vidim ja da ce naveliko da se mlate cortani na ove kreacije. Samo da se prethodno prihrani mesto :doh:
Zamisli musicar gadja bovu na jezeru?!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jednostavnije je da nadješ negde drvo duda pored vode ;)
Čiča mi je pričao da je kao klinac na Belom Timoku jednom nahvatao 14kg klenova na jednom mestu za jedan dan. A tu je baš rastao dud uz samu vodu :yeswink:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Cale je kao klinac ubijao klena na visnju, naravno ispod visnje koja se nadvila nad vodu. Nema kod mene u kraju takvih oaza burazeru. I gde ima drvo nadvijeno nad vodu, tu se parkirao neki gradski seljak da peca sarana konvencionalnim metodama i sprema slatko za zimu. Zabranjeno mi je da pecam na Garaskom jezeru od kada musicarim (ponekad se ufuram krisom u granje). Malo sam hteo da pridavim cuvara - covek iz ruralnih krajeva, nije on kriv sto je glup pa me iritira. Odem tako pa namerno plivam pored brane, kad mi vec brane da pecam iz vode. Medjutim cuvar dodje pa se vozika camcem oko mene. Al' sada ima tu jedan problem - bas me briga sto camac plasi ribu i sto je plivanje kraj brane zabranjeno. Pa ja plivam i plivam a on place u camcu. Sad cu ja njemu zivot da zagorcavam. Zali se kod mog caleta, spominje me cujem na ribolovackim skupstinama... Ali i dalje necu moci da bacim plasticnu visnju pod krosnju, a znam da bih i ja kao i cale upropascavao klena
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Je li bre jel na tom Garaskom jezeru svojevremeno stradalo brdo nekih mama štuka?
Kakva je sad situacija što se štuke tiče?
Izvinjavam se za off :doh:
 
Vrh Dno