Da se lakse snadjete!!!

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Au svaka ti cast na ovom prilogu! Nisi ni svestan koliko si meni licno pomogao sa ovim. Ozbiljno, bez z*******nje. Ubio sam se trazeci mapu niskog regiona. SVE knjizare sam obisao i nista.
:respect1: :respect1: :respect1:
Mada si me malo i zeznuo, gde cu da ih stampam???????? :doh:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ovo je odlicno! Hvala druze ... jako koristan link.
Laki za takve noobove ko ti imam ja jedan program koji sliku isecka na delove tacno tolike da svaki stane u jedan A4. Dam ti ga prvom prilikom ;)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ima znam samo trazi lovu! :doh:
Lazzo baby, to moze svaki progma ozbiljnij da uradi, ali mi se ne lepi selotejpom. Nekako mi ogavno!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
aha ... Nisi nikad cuo za samolepljivu foliju za plastifikaciju?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ma cuo sam ja i za kondome sa mirisom prohladnog proleca u Velsu, ali nemam niti lovu niti vreme sa tim da se mlatim!
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Dragi moji kompjuterski genujalci,svi ste mladi i nisu vam nepoznate ove sprave.Postoji program koji se zove "route 66" i pravljen je za navigacione uređaje.Tu su sva sela i zaseoci koji vam padnu na pamet i to garantujem.Ja pomoću njega određujem kilometražu po čitavoj Evropi.Čudi me da to ne znate.Čak postoji i opcija sa nadmorskom visinom,tj,određivanja nadmorske visine.E jedino što ne znam to je kako da vem ga pošaljem jer sam ga dobio na disku.Taj program je najpreciznija karta Evrope koja postoji.Postoji još jedna varijanta do koje se dolazi preko mišelinovog sajta,ali nije tako precizna za Srbiju.
Ili to ili da kupite navigaciju.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
rabbit je napisao(la):
Postoji još jedna varijanta do koje se dolazi preko mišelinovog sajta,ali nije tako precizna za Srbiju.
Ili to ili da kupite navigaciju.

A sta bi nam ti preporucio? Kako da ugradim navigaciju u reno 4 '77 godiste (klasican ribolovacki auto)?
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Isto kao i ja u seata kordobu,kupiš navigacijui okačiš je na staklo.I gledaš da imaš sd karticu sa kartom Srbije.I spašen si.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
AJ DA PROBAM.... MADA MISLIM DA MI NE TREBA... snalazim se i ovako.Ali, progres je progres! Sve za buducnos'! ???
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Jeste progres progres i molim te druze Zeko da me neshvatis pogresno. Mene uzbudjuje papir. Volim da sednem sa otracima da razvucemo kartu i da tupimo gde i kada ce mo da idemo. Neki trip, kao avanturisti, koa da imamo mapu zakopanog blaga. Ludilo. Medjutim kartu koju sam imao sam negre izgubio. Na njoj sam i pisao udarao raznorazne znakove, obelezja: gde, kad i kao sam prosao. Zato me uzbudjuje karta!
 
Vrh Dno