Dajte da pomognemo

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
330
Lokacija
Beograd
Tako je Mafke slazem se. A Proti bi dodao i to " da se strankinje praskaju pravo " :)
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
Tako je Mafke slazem se. A Proti bi dodao i to " da se strankinje praskaju pravo " :)

  Maricu,nije mi se desilo da kada sam uz neku vodu u Holandiji da mi se ne osmehne neka lepa holandjanka koja seta psa i prva javi '' HOOJ''.

Posto poznajem solidno kinologiju i bacim par komplimenta na racun  kuc. ljubimca,''riba je skuvana''  :yeswink:  Ljubazne devojke maxi !

E ima i druga strana,morao sam da gledam po dva muskarca  kako setaju drzeci se za ruke,i to bas cesto u toku samo 3 h :mad:.

Baki,u pravu si. Ipak stranci podvlace stalno da  firma nema  veze sa Srbijom jer je nezavisna. Palma poklonio SVE,pa bi mogli da nam  podignu i cenu rada jer je svuda  oko 1000-1200 e posao koji radim.  Sedista koja sijem su preskupa i za SAD trziste,pa majkumu bar 350 e-400e. Vacarosi su Italijani belosvetski. Kvalitet iz ''moje'' fabrike  prevazilazi radove onih iz Madjarske vidno. Poljaci jedino rade ozbiljno ali bez pritiska,normalno kako i treba. Kod nas vise vredi  parce kvalitetnog materijala od sivaca.
Na vreme sam skrenuo paznju kako ko moza da mi se obrati od pretpostavljenih ( u wc-u  :D :D ),pa su prema meni preljubazni i susretljivi. Saaamo ta plata za onako precizan i odgovoran posao je  sramota.  :'(. Jedino sto plata tacna u sat. Imam Lumbago,stegu da ne vidim.
Zahvaljujuci Eku i Sasi PI imacu na sta da pecam ove sezone :blush:
 
Vrh Dno