Dajte da pomognemo

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Pa video si Baki da mu deca traže autogram. On je idol mladih  :doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Proto bas te poteralo  :D :D :D znaci C&F ces u klonju da instaliras :) Sto se tice drzave, mi smo banana drzava odavno jbg.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Proto bas te poteralo  :D :D :D znaci C&F ces u klonju da instaliras :) Sto se tice drzave, mi smo banana drzava odavno jbg.


Pojma ti nemas, ono mi brat od muske tetke, 17 koleno teksaskih farmera...i u slobodno vreme u skladu sa potrebama i dugogodisnje bericetne saradnje sa juznim komsijama..neki El Tato/Mato/Vlato/Cato ili kako0 vec...malo razonode  :bleh: :bleh: :bleh:
Sve u svemu to je Jvice....sedi , kec  kao vrata i avgust na popravni..i pocni da trazis one markere za farmanje lica(trebace ti samo crvena i bela boja)..mada mozes i decije igraonice da obilazis (kad one mlade seke crtaju deci lica), mazni im bojice  :bleh: :bleh: :bleh: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Stani bre imas sijamskog burazera u Texasu a nosis Traun kombinezone...eeee  lleelelelelle ne ide to nikako. Nema od tebe nista. Nisi ni krenuo na pecanje a vec hoces da farbas
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Stani bre imas sijamskog burazera u Texasu a nosis Traun kombinezone...eeee  lleelelelelle ne ide to nikako. Nema od tebe nista. Nisi ni krenuo na pecanje a vec hoces da farbas

Eeeeeempj moj gedzo, ovaj frajer i lafcina koja ti se putem ovog medija obraca pisanim putem sheta Patagoniju  :bye: :bye: :bye: Traun ti vozis,mada iskreno za setnje pored Drine ti ni Traun nece vidno pomoci..mozda za one babuske sto si pominjao(jer to mislis na penzionerke sto heklaju po Kalemegdanu i Perucu a Boga mi i Zlatiboru??)..pa zar si na tako niske grane spao!!!! :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :doh:
A ovde da glasamo za tebe a ti od Krkobabica, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj i  :p :p :p
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxax al si se raspisao xaaxaxxaaxax.. Dobro je vratili smo te medju zive axaxaxax.. vidi bre za ono nemam ni Traun da setam jedino od Japanca japanke da posudim xaaxaxax
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Xaxaxaxax al si se raspisao xaaxaxxaaxax.. Dobro je vratili smo te medju zive axaxaxax.. vidi bre za ono nemam ni Traun da setam jedino od Japanca japanke da posudim xaaxaxax

Iskreno, teško da si me ti tvojim piiiiiiisanijem vratio nazad....čitam Ja redovno i ne mogu se načuditi šta sve ne pišeš, sve u desetercu, pardon u deset poruka, svaka misao ti jedna poruka..amaaaaan oskudacija, stisni se malo..ne odmah što na um, to na drum!!! Probaj malo da koristiš i sive ćelije, valjano je to...

Inaaaaaaaaaaaaaače...biće branje ušiju  :hammer: :hammer:

https://www.youtube.com/watch?v=WgPePk3kGZk

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
E hvala vam od srca. A da se ipak ja kandidujem vidim da imam veliku podrsku u narodu :)

Evo ti malo slogan za kampanju  :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :tbumb: :hammer: :hammer: Prolaziš cenzus 100%!!!
Al lipca ciljano , oćeš k... da uloviš... :smoke: :naughty: :naughty: :naughty: :piss:

https://www.youtube.com/watch?v=gdrju657SlQ
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Al ces da setas dres Sase Ilica Xaxaxaxaxaxaxa
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Pre ce pijani Sasa Ilic da predje u Barselonu nego sto ce ti da ulovis lipljena na Gradcu....a kao dodatak ces da mi deklamujes i tim Crvene Zvezde protiv Kolo-Koloa sve zajedno sa klupom za rezevne igrace...heheheh
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
simpson H je napisao(la):
Ala si nasao primer drzave za poredjenje, alal ti vera. Odvratna drzava spijunskog naroda, spijunskog uredjenja. Hvala dragom Bogu te nikad necemo biti ni nalik Svajcarskoj.

Isto je i u Holandiji,i u svakoj jacoj zemlji. Sve spijuni i cinkarosi,odvratno. Ne mozes da soras u parku,a da ne reaguje neko. Kod nas bacaju bombe u sred bela dana u Moravu i NISTA.

Samo znaju Boki npr. da usklade cene osnovnih potrepstina u skladu sa standardom,za pocetak.

Mrzim EU i GMO u paketu,jeb....m li im seme bolesno. Ipak,ima stvari  koje bi trebalo prihvatiti. Pukli smo.

U Srbiji ko malo zna da mucne glavom,moze da zivi  odlicno ( imam par prijatelja trgovaca muzickom opremom,ljudi okrenu 8000 e cas posla ). Ocigledno ne umem mozak da koristim jer me j...bu strane firme u kojima rade nasi ljudi i zene kao profi sivaci  sa 220 e platom ,gde se gine od posla i pod tenzijom ,a i ja tamo radim  :( .
 
Vrh Dno