Dan kada je Mixmaster dobio najveci kompliment

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Milance, ovo je prava pravcijata, moja, ribolovacka prica. Ja volim da pricam i slusam takve price, koje sadrze i lepu reku i lep dan i dobar ulov i filozofiju i postovanje (ili ne) ogranicenja ulova i mere, ribarskih propisa, ali i probleme i gluposti koje mogu da se dese jednom musicaru. Ova prica sadrzi mnogo toga. Iz nje se vidi i kakva su vremena bila, kakva je Nisava bila, kakav sam ja bio.. i istinita je. Ne znam zasto mislis da ovo nije prava ribolovacka prica. Ja mislim da je prava pravcijata! Voleo bih da citam sto vise ovakvih prica. Jedini problem je sto ribolovacka prica nije za forum, jer je to jedna vrsta clanka. Mislim da tu nema mesta replikama i da ubuduce ribolovacke price treba da budu ravnopravne sa clancima i da budu zatvorene i zasticene od reply-a. Jednostavno, ribaru se na pricu odgovara drugom, boljom i interesantnijom pricom, a ne kritikama. Zar nikad niste sedeli u kaficu sa musicarima? Ja jesam milion puta.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Postovani Ducia, pisanje o sebi u trecem licu, je moj prepoznatljivi stil. Kada bih cekao da neko drugi pise ili prica o meni, potrosio bih puno vremena, a moj zivot je u musicarskom smislu veoma dinamican. Nadam se da mozes prihvatiti da covek moze i sam sebe da hvali, jer je to nista drugo do ne-prikrivanje sopstvenog misljenja. A kada bih cekao da neko napise neku lepu rec o meni, umro bih pre toga. Zar ne znas da se dobro prica samo o onima koji zive negde daleko ili nisu vise zivi?
 

ekozelj

Newbie
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zajecar
Mix svaka cast za pricu. Sto se "namontiranih" musicara tice oni ni tada nisu ziveli sa 20 (i manje) maraka mesecno tako da se od njih i ne ocekuje da je shvate.

Pozdrav

Edi
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek bre ducia, jel' se mozda poznajemo nas dvojica? Mislim odakle ti bre pravo da tako razgovaras ?????

Nikada nisam kupio gorivo na ulici vec iskljucivo na pumpi, pusio sam drinu bez filtera kupljenu u trafikama "Stampa" a akcize su tada bile na uvoznu robu!
I sta sad da radimo ti i ja? Da se izvines lepo pred svima ili kako mislis da resimo ovo?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pa u ovoj prici se ne prica o lepoti reke, prirode, muvama, ribama, vec o pijaci,preprodaja ribe, deviza, cigara, ribocuvarima, policiji, predsedniku drustva, vestacima,... I zato nije ribolovacka prica nego Milance lepo rece za koji podforum je namenjena!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Edi wrote:
Mix svaka cast za pricu. Sto se "namontiranih" musicara tice oni ni tada nisu ziveli sa 20 (i manje) maraka mesecno tako da se od njih i ne ocekuje da je shvate.

Pozdrav

Edi

Pa naravno da nisu ziveli sa 20 maraka, oni koji su bili pametni imali su ustedjeno iz vremena Ante Markovica, e sad u koju kategoriju sebe svrstavas, pojma nemam!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:lol: Ovo vec pocinje da dohvaca skakljive teme - novac i postenje :lol: :)

M
 

ekozelj

Newbie
Učlanjen(a)
02.07.2006.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zajecar
>>Pa naravno da nisu ziveli sa 20 maraka, oni koji su bili pametni imali su ustedjeno iz vremena Ante...

Krenuli "namontirani" da se javljaju sami

Sledeci...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Naravno da sam namontiran, jer vi pod tim smatrate sve one sto ne nose gumene opanke na pecanje!

"Gumenjaci su zakon, dvoje su se tako smuvali" :hammer:
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
dobro imam 27 godina i para ko govana jel sad nekog boli qurac za to? fly_violent

a to sto se tice ko ima ili nema nije bitno medju musicarima u svijetu (samo kod nas) stara narodna narod oprasta sve osim uspeha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno