Danas sam kupio...

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Najčešće LOVIM na 2-3 nimfe od 4-5 koje menjam, ali ima situacija kada na jednom potezu od metar sa metar promenim 10... I dogodi se da uhvatim ribu na 10-tu... A ima dana kada patch napunim u prvih sat vremena...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
To je to. Slazem se da se desi da nekada promeni i 10 nimfi a moze da se desi da tu nema aktivne ribe npr a npr 4-5 m dalje uzima. Jbg sve je moguce. Ali da vukljam po 2000 nimfi ko pre ne mogu a pecam na 20 kom samo. Iluzorno.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
942
toliko kutija sam sa nimfama namnožio a sve su dobre  :'( morat će to na neku dradžbu barem 2-3 kutije da idu... elem jedno 10-12 kutija po 100-200 nimfi :doh:

A realno pravim muhe skoro za svaki ribolov barem 3-10 kom :eek:
 

srda83

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2013.
Poruke
57
Broj reagovanja
1
maric je napisao(la):
Ma imam vec jednu simms torbicu i c&f chest pack. Ovakvu samo vecu sam prodao Srdi letos...
I odlična je. Iz praktičnog ugla slobodnog pecanja,ne iz takmičarskog.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Mito ti stvarno mislis da si kroz sve te godine takmicenja nesto naucio i da ovde mozes da drzis predavanja prekaljenim asovima musicarskih takmicenja!

U kojoj si ti zabludi...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ooo pa gde si ti. Palamusicaru. Nego htedoh da te pitam sto te ne izabrase tvoji za predsednika MZS? Mora da im nisi ni ti vise dobar. Razocarao sam se. Duboko. A tipovao sam na tebe kvota 1.20. Al da ne kvarim temu :) veliki pozdrav Tiosave.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ko planira kupovinu kombinezona Taimen ima odlicne popuste...
Ja sam prezadovoljan ovim modelom kako je odradjen!

404b6664bfb8c50c1a0160c6e736a68d.jpg



Sent from my iPad using Tapatalk
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Jeste odlična cena i vaders izgleda vrlo ozbiljno u zdravlju da te služi. Ja sam prošle godine kupio prsluk kod njih, slali su ga kod komše u Francusku da ne bih plaćao carinu ovde ali je zato cena bila veća za 10ak evra ne razumem zašto jer je sve EU, iz Poljske se šalje gde je matična firma. Primećujem da i waders ako se poruci da mi se pošalje u neku zemlju EU cena ode sa 186 na 222€. Jesi li poručio da ga u Srbiju šalju i ako jesi koliko si doplatio na ime carine i ostalih nameta?
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Samo sam platio postarinu, a posto sam sa jos jednim drugarom uzeo dva kombinezona postarina nas izasla po 15€.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Odlično izgleda.
Uvek kad sam od njih dobijao robu platio sam i carinu, dobro ste prošli...
Molio sam ih da mi ne šalju račun u paketu ali slali su ga uvek.
 

srda83

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2013.
Poruke
57
Broj reagovanja
1
Kako sam skontao,oni ne mogu prijavljivati manje cijene jer rade regularan izvoz kod sebe u Poljskoj. Zato je i cijena poštarine oko 30€,jer i ti papiri koštaju.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
@Tihi83 jesi prošle godine pecao u to Taimen kombinezonu?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Tmc, cene sa bilo kog e-šopa u EU se automatski smanjuju za 20% ako robu šalju u neku zemlju van EU, znači regularna cena wadersa je 222€, jedino ako ga šalju u Srbiju, umanje je za iznos pdv-a koji oni ne moraju da plate u Poljskoj. Po našem carinskom zakonu prilikom ulaska robe u Srbiju OBAVEZNO je plaćanje pdv-a u iznosu od 20%, a na taj iznos se dodaje i carina, ako roba podleže carinjenju...
E sad ako imaš sreće kao Tihi, možda prodješ i bez dodatnih troškova kod nas... ali to zavisi od pošte carinjenja, tj gde živiš u Srbiji
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
@Milanče nisam, ovo sam nabavio pre par dana.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
denmil je napisao(la):
Tmc, cene sa bilo kog e-šopa u EU se automatski smanjuju za 20% ako robu šalju u neku zemlju van EU, znači regularna cena wadersa je 222€, jedino ako ga šalju u Srbiju, umanje je za iznos pdv-a koji oni ne moraju da plate u Poljskoj. Po našem carinskom zakonu prilikom ulaska robe u Srbiju OBAVEZNO je plaćanje pdv-a u iznosu od 20%, a na taj iznos se dodaje i carina, ako roba podleže carinjenju...
E sad ako imaš sreće kao Tihi, možda prodješ i bez dodatnih troškova kod nas... ali to zavisi od pošte carinjenja, tj gde živiš u Srbiji
Imaš pravo jer i za slanje u Švajcarsku koja je takođe van EU je niža cena
 
Vrh Dno