Danas sam kupio...

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Ne ostavlja me ova " zaludnjica" na miru. Taman sam lepo pomislio da cu sve vise pecati na svoje voblere... litl tomorrow, usla ova zaraza pod kozu pa ne pusta 😁 tako da sam se " nevoljno" i podnovio za sledecu sezonu.
Stap je LTS Across II 14' i klase 9/10/11. U sustini cisti 10/11.
Masinica Danielsson Controll 11/ infinity. Danielsov antirevers genijalni koncept. Ne samo sto se kocnica normalno podesava vec se laganim podizanjem rucice dodatno kontrolise sve do punog stopa, kao kad se pritiska kocnica na kolima. I jedno i drugo podesavanje je na istoj strani.
Za sistem kanapa sam se odlucio za SA multi tip 9/10 koji ide sa plivajucom glavom i 4 spica f, i, s2/4 i s7. Dodatno sam uzeo i interm. glavu tako da je sistem potpuniji

Danielsson control.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
@nespetro danielson je savrsen u svakom smislu. Na zalost nemam ni jedan al ne znaci da necu. Ono sto sam video uzivo je uvek savrseno bilo
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
@nespetro danielson je savrsen u svakom smislu. Na zalost nemam ni jedan al ne znaci da necu. Ono sto sam video uzivo je uvek savrseno bilo
Ono sto mi se svidja kod njih je i sama tezina i robustnost masinice cime odlicno balansiraju stap. A ne ko ovi kinezi koji se moraju puniti olovom da se otezaju radi balansa ;)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.401
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Mislim da dosta ljudi juri što lakše čekrke a pritom previde činjenicu da je tu najbitniji balans sistema
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ja volim sto je robusno.... Abela jednog kad sam koristio par meseci to mi je glavni utisak bio.... Bukvalno se ima osecaj da kamen moze da skrza covek sa cekrkom
 
Vrh Dno