Danas su ribočuvari kontrolisali moju ispravnost

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Lepe vesti za drinu, ozbiljna reka a bez doplate, tako treba da bude za sve vode  :tbumb:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Prošla je 2010 a ja ne mogu da se pohvalim da su me kontrolisali ribočuvari. Uskoro će i dozvola za 2011. koju ću najverovatnije da vadim iz džepa samo kada raspravljam lovostaje i dozvoljene lovne dužine riba  :doh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
u 2010oj sam cuvare video na Krupaji, Rzavu iiiiiiii pa na Gradcu, ali tamo ih ima uvek. u cg sam bio na Matici, tamo ih nikad nema i na Tari a tamo je tesko proci bez njih :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Na Đetinji je ribočuvar redovma pojava,obavezna  :tbumb:
Na Drini se nisam susretao sa njima  :p
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
slazem se za djetinju...
na zapadnoj moravi nikad, na velikoj moravi nikad (jednom), na resavi samo kad smo se najavili u gornjem toku zbog pastrmke, u srednjem toku nikad, na rzavu nikad, reka gruza nikad, jezero gruza nikad...cudo sto se to poklapa sa stanjem ribljeg fonda, bas cudno  :doh:
 

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
oholi je napisao(la):
u 2010oj sam cuvare video na Krupaji, Rzavu iiiiiiii pa na Gradcu, ali tamo ih ima uvek. u cg sam bio na Matici, tamo ih nikad nema i na Tari a tamo je tesko proci bez njih :)

Mala je verovatnoca da dodjes na Krupaju, a da se Bojan ne pojavi... iz zbuna, iza krivine... jednom sam utripovao da je pao bukvalno sa neba  :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Na Drini svih ovih godina ribočuvari UVEK kontrolišu moju ispravnost :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
I koji su rezultati? Jel si isprvan ili te šalju na tehnički?  :lol:
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Salex je napisao(la):
Mala je verovatnoca da dodjes na Krupaju, a da se Bojan ne pojavi... iz zbuna, iza krivine... jednom sam utripovao da je pao bukvalno sa neba  :)
Ја  сам реко да нема више смешних цигарета :-*
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
@ Goci - ;)
@ tommylee - ovaj podatak raduje. obično su sa preke strane reke grabuljaši redovni  :mad:
@ Vlada i Salex - mene su tamo (Krupaja) u poslednjih 10-tak sezona samo par puta obišli, doduše u poslednjih 2-3 sam retko bio!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Boban je jedan od rijetkih ljudi koji svoj posao rade odgovorno.Kakvo je stanje u državi dobro je da ima još neko normalan.
On je iz ribolovačkog udruženja opštine Bratunac.Što znači da se bore sa armijom ljudi,jer su ti tereni najbolji.

Samo u ovoj godini su imali par krupnih akcija i dosta je krivolovaca uhvaćeno na djelu  :tbumb:

Ja ću kod njih izvaditi dozvolu,koja važi samo na njihovoj teritoriji.Meni dosta!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
opet ista prica kao i svake godine  :blush: kontrolisu samo zimi dok narod kupi dozvole i vise ih nema do naredne zime . a da ih samo vidite zimi... dzipovi , crne uniforme ...itd ... mozda ih zezaju bas te crne uniforme pa ne idu po suncu u kontrolu  :yeswink:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Pa mi musicari ne bi trebali po pravilu da kupujemo dozvolu jer zimi ne musicarimo...ovde kod mene ih nema ni na beo dan...tuga I jad..

Sent from my NEOBOX using Tapatalk 4 Beta

 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Jagodinski cuvari rade non-stop,a na veliku zalost bas musicar sa Morave im bode oci (forumas Saleja). Iako sav ulov vraca,navukao je gnev plovkarosa,dubinkarosa itd. jer do pocetka zime na ocigled pomenutih ''kolega'' rastura mrene i klenove na nimfu.

Desavalo se da pored zimske guzve na vodi upravo sve ribolovce  zaobidju i opomenu Saleju musicara da se kloni zimovnika jer im je sumnjiva tehnika lova i rezultati,a barabe pune gepeke skobaljima i mrenama. :doh:
 
Vrh Dno