Dandelion Fly Pattern

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Pa cekaj... prvo ste napljuvali musicu koju niste videli i apriori je proglasili za glupu, a kad je Seb odustao i Igor prozvao da iskazete na osnovu kog iskustva (Saša) pise to sto pise, vi ste popizdeli. Simpson to radi po defaultu ("pljuvanje po temama o kojima neznam puno"), ali me cudi Flydoc koji je mogao da odgovori na Sebovo pitanje na osnovu cega misli da ... Sad vam kriv djavo
Ej bre neobicna muva je u pitanju nije strasno ako ne znate.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pepa previse kenjas! Na osnovu cega je neko mogao meni da se obrati povodom ovog texta, jesi ti uopste procitao moj jedan jedini post u ovom threadu i ceo moj komentar?
Ali ono, bez obzira sto me napadas to nikako nece promeniti moje misljenje da ti je logo shit...
 

flydoc

Junior member
Učlanjen(a)
03.05.2006.
Poruke
82
Broj reagovanja
0
Ti isto malo procitaj i videces da sam odgovorio sebastianu. Kao prvo se sve to odnosilo na postupak a da malo razumes muve skapirao bi i ocemu se radi. Dakle prvo procitaj, pa se istresi, a o muvama mozemo ja i ti uvek, samo krivine neznam da li ce izdrzati. Tako da nije starsno, kao sto neznas, i pitaj.
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
A sto tebe pogadja to sto si pitan o iskustvu na Drini? Mogao si da odgovoris coveku (jos uvek mozes), nije strasno, ne pecaju svi na Drini i Plivi...
Sto se muva tice ja nisam PRODAVAC istih tako da vezujem samo one koje koristim... za Drinu drinske za Moravu moravske to je jednostavno, ali nikad ni za sta necu reci da sranje samo zato sto ne znam o tome nista.
@SimpsonH Zamena teza je tako tipicna za tebe, u ostalom Igor te je dobro procitao...
 

flydoc

Junior member
Učlanjen(a)
03.05.2006.
Poruke
82
Broj reagovanja
0
Ne, ne pecaju...ZIVE... razlikuj malo. To sto ti neces da kazes da je sranje zadrzi za sebe. Nemoj da si u zabludi procitaj malo pa se mesaj ovako se samo busis nebili Igoru kao pomogao... jesi mu pomgao stvarno heheh.
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Pa dobro ajde ovako -Zasto je muva losa za Drinu i uzgred koliko je tvoje iskustvo vezano za ovu reku?
 

flydoc

Junior member
Učlanjen(a)
03.05.2006.
Poruke
82
Broj reagovanja
0
Nemam ti sta objasnjavati citaj na netu. I sta ima ja da ti ja pricam kad bolje znas, uostalom trenutno ne razmisljam o lipljenu jer je od sutra u zabrani:)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
probajte pa javite ovako se moze tupiti jos par godina ;-) a na kraju nista...ko probaq ce da zna - taj ce moci reci 100% sigurno glupost ili dobra muva... a da probas muvu valda svima jeste jasno da to nije da jee samo jednom bacis u bilo koje vreme na vodu...ionako ste iskusniji pa malo upotrebite mastu... ja priznam da cu uvek da se ucim u musicarenju i uvek nesto novo spoznati...ispravljati stare greske i nikada necu moci biti "alfa i omega" na ni jednoj vodi, ali cu na svakoj vdoi da uzivam ;-)

nadam se da vam je bio lep 1. mart...

ja sam danas gledao jato skobalja na Savi kod Kranja kako kupe jednodnevnice - prelep prizor. Steta da nisam imao sansu da zabacim...mozda bi bas ova bila lovna :) ;-)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Zboravio sam napisati zasto se meni ova muva cini zanimljivom. Kao prvo - pored toga sto je lak zalogaj izgleda kao dva zalogaja odjednom za "glupu" ribu. Kao drugo - cesto sam video u prirodi (vodi - reke i jezera) dve larve kako su zakačene jedna za drugu, verujem da su i ribe sa tim upoznate ako uopce mogu tako daleko da pamte u nazad ako se radi o duzem vremenu :) :lol: Lično sam vidio hidro larvice zakačene...

Bas sam jucer razgovarao sa jednim slovenskim musicarom (u cetiri oka) i on je vidio te pojave i ova muva mu se cini zanimljivom i kaze da je treba malo forsirati u pravim trenucima na vodi. Radi se o jednom izuzetno uspešnom ribolovcu, instruktoru i vodiču. Čoveku koji poznaje mnoge vode, insekte i ribe i njihove navike mogao bi reči stručno a ne partizanski kao mnogi ribolovci (varaličari, plovkaroši, mušičari itd.) što ribama daju superiorne sposobnosti inteligencije i neznam ti ja šta... Jasno je da se ne možemo svi u ovome složiti, ali što više informacija bliži smo nekoj objektivnosti ;-)

Nadam se da če netko da napiše još nešto koristno u vezi ove dubleburger muve pa bilo da je to kritika ili pohvala...

Lep pozdrav! :)
 
Vrh Dno