DH Casting DVD

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
alp je napisao(la):
Nema problema. Ako koji put ides na Kupu ili prolazis kroz Zg, javi se. Probat ces i stapove i strune da vidis uzivo o cemu se radi. Iako za velike strimere tipa 20+ cm zaboravi spey. To ide puno bolje kracim stapom i preko glave.

OK, hvala za poziv i ljubaznost...ako budem mogao iskoristit ču to....o tome sa strimerima od 20cm sam i predpostavljao ali hvala za taj savet da znam na čemu sam. Za to je bolje imati neki switch pa sa njim mogu i po neki ne predugačak roll ali i preko glave?
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Seb, samo ti nabavi svic stapic i ne ginu ti slatke muke  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
nešto će več da bude, počeo sam razmišljati tj. razvijam ideju o mušicama za mladicu koje bi delovale konkretno a mogle bi se "rolati" daleko, waddington shank....bucktail, flash, kakvo perce ili slinky fiber...od otežanja samo clouser oči.....još uvek razmišljam...12cm maksimalno ili čak deset ali obavezno vezano hollow tehnikom...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja bih za početak Intermediate, sve ovisi o fin. mogučnostima  :blush: Sada je malo na tesno ali videt če mo...do mladice sada me razdvaja minimalno 8 meseci tako da ako do tada ništa ne uradim na dh polju ostaje mi i dalje ovo sa SH varijantom što je isto super ali na nekim mestima bi mi mnogo dobro došla DH varijanta a i sa takvim dužim štpom je lakše voditi strimer po reci a i jednostavnije prezentirati na večim daljinama...naravno, kada se to nauči. Dobio sam nekoliko jako dobrih iz iskustva predloga a i sigurno ču još nešto do tada novo naučiti. Polako, ne žuri mi se, posebno ne sa takvom opremom kakvu treba dobro (savršeno) uskladiti za određene potrebe.

Razmišljam o nekim kompletima tj. o DH strunama koje su u paketu...dobiješ running line te nekoliko različitih letećih glava u paketu...plivajuče, toneče, interm., duge,kratke...u glavnom neki takav paket koji jeste da košta kao jedan štap srednje klase ali to je važan deo kao i sam štap  :blush: No, još dosta konsultacija če tu da bude pre nego se pustim u kupovinu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uskoro ču biti nekim čudom vlasnik ovog DVD-a  :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=efTRwbpiYt8[/youtube]

Ima tu i o upotrebi svič štapa itd.  :lol:  :smoke:

Evo, odgledao sam ceo DVD i moram reči da ču morati to gledanje ponoviti još  mnogo puta, posebno kada mi "alat" padne u ruke. Ovaj DVD vredi pazariti  :)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Cekam da mi stigne DH pa se teorijski pripremam...  :)
Mislim da je ovaj DVD koristan...

http://thepiratebay.sx/torrent/6955950/Rio_s_Modern_Spey_Casting
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Imam prva 3 dela Skagit Master-a. Ako nekome treba, neka se javi
 
Vrh Dno