''Divlje vode'' - uskoro

raka HARDY

Junior member
Učlanjen(a)
17.02.2010.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Uskoro planiram započeti montažu video zapisa i , naravno nastaviti sa snimanjem. U planu je serijal emisija ''Divlje vode'' - Zapadna Srbija i moguće, Istočna BiH , ,odnosno podrinjski kraj. Biće lepog pecanja kao i do sada i obuhvataće sve tehnike lova na našim vodama. No, emisije su specificne i bitno se razlikuju od većine do sada snimanih kod nas. Nema unapred pripremljenih riba, što su mnogi naši ''vrhunski'' varaličari radili i , manje gluposti o okolnim mestima, a više o terenima i tehnikama lova.

Pre dve godine, počeo sam nositi kameru sa sobom. Imam ekipu, profi  ;) Filmski reditelj, tonac i ja. Dovoljno. Malo muke mučim sa opremom, ali evo, kako ože da izgleda i sa običnom kamerom Sony , od 300- 400 eura  ;)

Nije FF, ali uskoro će ga biti i to , mnoogo  ;)   Ovo je samo uvod u moji prvu emisiju ..

[flash=640,385]http://www.youtube.com/v/QPpZS7Y52uk?fs=1&hl=en_US&rel=0&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999[/flash]
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Ovo je već drugi put da link koji ti postaviš nemogu da vidim !!!
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Ustvari problem je u google chrome pretraživaču :'(.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Evo sad je ispravljen link gore.
Zanimljivo Rako! Samo napred. Imate potencijala da napravite odlicne FF epizode.
 
Vrh Dno