Dlake sa jaja ovna

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Secam se da sam odavno procitao u nekom ribolovackom casopisu o nekoj muvi koja se pravi, tj dubbing, od ovog cudnovatog materijala. nemogu da se setim koja je muva u pitanju, a bas me kopka! Ako neko moze da se seti ili zna nek napise koja je.
Secam se samo da smo ortak i ja pokusavali da se dogovorimo kako da dodjemo do tog materijala. I po tom dogovoru jedan je trebao da drzi ovna za rogove a drugi da mu siša jaja. Ni ja ni on nije hteo da se prihvati drugog dela, bez obzoira sto je prvi deo podrazumevao da ovan moze da te razvali rogovima. Bolje i to nego da mu pipam jaja!  8)
Naravno da sada postoje zamene za taj materijal, ali me zanima naziv originalne muve!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D x 365
A sto ne popijes kafu?
Onda uzmes male makazice, rasiris noge...
Dalje znas i sam.
E te muve od krila sismisa i stavljene koze zabe gatalinke nikad necu saznati koliko su lovne. Cenim svaki entuzijazam, ali to posyaje vec fetisizam za moj ukus.
Do repa puha sam slucajno dosao, otac utepao u vikendici jednog, pa sacuvao rep pre dve godine.
Znas koliko sam muva otad od toga napravio?
0 na 96 stepen.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ne znam sta je gore dal da te ovan napode napred  :eek: :eek: :eek: ili dok ga stimulises i sisas jajca  :D :D :D :D.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ovo sisas nemoj dvosmisleno da shvatis  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Misterija je razresena zahvaljujuci drugu Panicu. U clanku koji ubrzo izlazi na nasem sajtu video sam muvu koja me je podsetila na ono o cemu sam govorio i ispostavlio se da me moj mozak tj. secanje nije izneverilo. Muva o kojoj govorimo je Taps. Ovo je inace, da ne ispadne da se pravim pametan sve ovo su informacije druga Panica, prvi pokusaj da se neka muva mistifikuje i da se kao takva misticna i magicna plasira u musicarski svet. Lik koji je radio u kombinaciji sa svojom cerkom, pitam se ko je sishao ovna  :doh:, je lepo ziveo od prodaje iste. Ali recept je sada svima nama dostpupa, tako da vezujte....samo i dalje se javlja problem pipanja i sishanja ovnovih jaja! Inace materijal za torax u koji se i stavljaju dlake se sastoji od dlake kokerspanijela, crvene dlake foke i ovnovih dlaka! Evo slike Tapsa

 

Prilozi

  • Tups-ovnovi svedoci.jpg
    Tups-ovnovi svedoci.jpg
    182,7 KB · Pregleda: 276

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D
Ma sve imam utisak da neko ovde trazi povoljno shishache ovaca, valjda je sad sezona shishanja? :hammer:
Svaka cast, momci.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
U nedostatku dlake poreklom od ovna, koju zamenu podanik kraljice preporucuje?  :hammer: :hammer: :hammer:
Mislio sam da sam sa repom od puha zavrsio sa perverzijama, kad ono eto nemoguceg zadatka!
A da li znaci da za mokre muve istog tipa mozemo da koristimo dlake sa "piiiiiip" od ovce? :hammer: :hammer: :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ccc Pedja, crni Pedja kako te nije sramota te sede kose pervrznjaku jedan  ;)
Ima u poslednjem broju Ribolvackog Magazina clanak od A. Panica posvecen muvama od ovnovih stidnih dlaka :hammer:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
E Sasa, Sasa, moje sede su predmet sramote, a tvoje?  :D :D :D
Al cemo da osisamo 100ku (ovna?) kad ga zimus do'vatimo, a? Bice to extraplovne muve!  :hammer: Od zimske dlake :eek: ;) :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
E pa Pedja ovaj (J)ovan se ne shisha vec 3 godine, a makaze kad vidim odma potezem ćakiju :D
Jedina osoba kojoj bi dozvolio da me osisa (i gore i dole) je mladja sestra ili cerka "Kraljice stare planine" ;)
Izvinjavam se moderatorima za off topic
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Laki bejbi, ja sam ovan u horoskopu, dodji kad god hoces da mi s(h)is(h)as(h)  jajca  :lol:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
@100ko,
Mozes da biras: da te Panic drzi a ja sisam ili obratno.
Ni sam ne znam koja je varijanta bezizglednija.
I nema veze s slikom koju si poslao (a bas jest lepa!)  :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Odo ja na depilaciju, a vi ostadoste bez dubbinga  :p
Ima sve dlake da prodam Cabellas-u ili Le Baron-u, pa da ih kupite posle pouzecem i jos da platite carinu i PDV :whistle:
 
Vrh Dno