doslednost

brown

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2007.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Nisam video do sada forum gde se neki topic lockuje a onda moderator nastavi u njemu da diskutuje. Sebastiane  verujem da si ok ali ovo nije uredu. Pogotovo ti ne sluzi na cast da onako cinicno odgovoris na moje pisanje. Nigde nisam napisao da sam pregledao nekoliko tvojih postova ja sam rekao da pratim forum par meseci a to je dovoljno da pogledam vecinu tvojih postova i zaista se u vecini njih nalaze samo smajliji palac gore palac dole a ostatak koji sam video mogu i sam da nadjem na internetu. Znam da vecina ovo nece da odobrava ali sta da radim kada sam takav covek ne mogu da otrpim i da bezim od istine. Inace ljudi su skloni tome. Molim vas da ovo ne shvatite opet pogresno stvarno nemam nista protiv neke uredjivacke politike ali iznosim sve same cinjenice i nista vise.
pozdrav od Borka
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Brownie, ako si toliko dobronameran, hajde malo da pišeš o mušičarenju.
Od Sebastiana dolaze odlični postovi i teme. Smiley-i su popularni i samo ilustruju dobro, loše ili bilo kakvo raspoloženje autora posta. Jednostavno, on nema nikakve vidljive mane na ovom forumu i sve što radi je poželjno. Ko njega čačka, sa mnom se zamera. :poke:
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Predlog:
-Ako si stvarno pocetnik koji hoce da uci, fokusiraj se na "Search" i videces da ovaj forum postoji malo duze od par meseci i poseduje mnogo vise od onoga sto su ti rekli. 
-Ako zelis da prosiris znanje, pitaj... Ovde ima iskusnih, a voljnih da pomognu.
-Ako si dosao da te izbace, onda si pogresio web adresu (ima sajtova gde je to jednostavnije).
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:nowink: .... 

Nisam mogao izdržati i pored locka, kojeg nisam ja dao, morao sam odgovoriti na tvoje provokacije. Cinican sam zato jer ja nisam uputio ni jednu pogrdnu rec kontra provokacije i vređanja. Nije mi na cast jer ja gledam verovatno neku drugu "istinu" koja me upravlja i do onakve reakcije...možda sam pogrešio i ako jesam onda kolega oprosti. Još uvek sam mlad i ponekada nagao. Ali verovatno ovo moje tipkanje nema smisla nego je ko pretakanje iz šupljeg u prazno  :doh: zašto? možda, jer je vaša namera provokacija a da je zaista tako dobronamerna kako pišete drugačiji bi pristup izabrali poštovani gosn. brown!

Ništa novo na ORG-u... :nowink:  ::)  :D

Fala Mix za lepe reči, ima ti sredim prvom mogučnošću lov kapitalnih crvenperki na jezeru kod mene i apartman u Titovoj vili  ;)

Peppa je napisao(la):
Predlog:
-Ako si stvarno pocetnik koji hoce da uci, fokusiraj se na "Search" i videces da ovaj forum postoji malo duze od par meseci i poseduje mnogo vise od onoga sto su ti rekli. 
-Ako zelis da prosiris znanje, pitaj... Ovde ima iskusnih, a voljnih da pomognu.
-Ako si dosao da te izbace, onda si pogresio web adresu (ima sajtova gde je to jednostavnije).

  :yeswink:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Koliko je besmislen napad na sebastina to je necuveno. Zalosno druze brown, ili.....nebrini SMF pamti dobro ip adrese!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Iako se Ip nekome menja njegov maticni kod provajdera ostaje isti  ;) to se da otkriti...tu ne pomazu niti stvarcice kao sto je ip changer, socoks-chan. ...  :bye:

inace, oprastam kolegi sto me je nazvao cinikom, nedoslednim, da si prljam čast...nema veze. I on je čovek koji može da pogreši kao i svi  ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Borko ne znam zasto napadas Sebastijana nisam do sad cuo nikog na ovom ili drugom forumu da je rekao ista lose o njemu. Covek je napisao stvarno gomilu dobrih stvari i meni je dao gomilu saveta sto preko foruma sto preko p.m.
Tvoj stav je tvoja stvar, a podrazumeva se da ga mozes na forumu (ne bas svakom) izrazavati sasvim slobodno, ali kao sto sam negde vec napisao autocenzura je bitna stvar. Znaci prvo skoci pa reci (hip)hop  ;)  :bye: :tbumb:
 

brown

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2007.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Sta je vama ljudi? Nikoga ne napadam samo pokusavam da budem konstruktivan. Nemam nista protiv sebastijana i zasto ovo shvatate licno. Rekao sam da svojim postovima previse doprinosi skretanjima sa teme, i to ne svim postovima. I kakve su ovo pretnje provajderima i IP adresama na koje se pozivate. Da se ne mucite provajder mi je  beotel.net. Nazalost u Sopotu nemam mogucnosti za neku brzu vezu jos uvek ali se prica da ce moci da se uzme adsl.

Pozdrav
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Na ovaj sajt često upadaju svakakve budale, pa su moderatori upali u fazon istraživanja o kome se radi. Mislim da Brown nije od takvih, jer se već u prvom postu jasno predstavio. Iako me veoma oštro i nepristojno kritikuje, poštujem to što nije anonimus. Najviše mrzim anonimne članove foruma.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
A sto mrzis anonimne? Pa oni nista ne pisu, samo gledaju.... Uostalom, ako su anonimni - onda nisu registrovani, nego su samo gosti. Ako, pak, mislis na redovne clanove o kojima ti ili neko drugi s foruma nezna nista blize (kao sto sam, pretpostavljam i ja  :whistle:), zamisli onda kako se osecaju clanovi foruma iz UK, SAD ili iz neke druge vukojebine, koji retko dolaze u Srbiju, a verovatno nikad u Nis, kad procitaju da ih neko sa foruma gde su redovni clanovi, mrzi apriori... mozda bi se ljudi i upoznali, ali jednostavno nisu u mogucnosti...  :doh:
 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
...UK, SAD ili iz neke druge vukojebine...

:D :D :D

pojam vukojebine je vrlo relativan... zavisno od toga gde se nalazis... :D :D :D

Dobra fora, mada mi je drago da neko i u Srbiji misli da trava nije uvek zelenija tamo preko...

Toooooooooo Sjekloca, tako se voli domovina :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

brown

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2007.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Nismo ni stigli da se upoznamo a ja vec napustam ovaj sajt. Na zalost pokusao sam da ukazem na neke stvari koje mi smetaju, moji apeli ocigledno ne znace nista. Ja sam samo jos jedan u nizu onih koji su hteli da nauce nesto o musicarenju ovde. Na com necu da ucestvujem na forumu jer moras da se registrujes da bi ga video a to vise necu da radim na domacim forumima, verovatno je isto kao i ovde. Za sada mi je sasvim dovoljan njihov sajt jer tu nema glupih rasprava. Moderatori mozete slobodno da me brisete iz spiska clanova.
Budite mi pozdravljeni.

Borko
 
Vrh Dno