Drinska mladica

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Evo jedne na plivajucu muvu tipa Zlatovka na velicini #12........Djetinja....

Djedov vir mi je poznat, tamo obicno love mladicari koji ne poznaju Drinu najbolje ili nisu previse iskusni....mada su najvece mladice na Drini ulovljene bas tu....ali taj koji ih je ulovio tacno zna kada, kako i sa cim je lovio bas tu....

Ja sam imao 3 mladice na Drini dok sam bio zainteresovan za takav vid ribolova, koji me nije ni tada toliko privlacio, a kasnije nije uopste...7, 8 i 21 kg...od mene dosta....
 

Prilozi

  • Mladica na plivajucu muvu 94cm.jpg
    Mladica na plivajucu muvu 94cm.jpg
    114,9 KB · Pregleda: 370

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Prvo sam pomislio da je neki drugi Predrag u pitanju,ovaj zadnji što je ulovio dvije mladice.A onda sam te Pex provalio odmah  :bye:
Zašto ne koristiš stari nalog?
 

Mladja85

Junior member
Učlanjen(a)
26.06.2013.
Poruke
50
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ne ja nisam lovio na strimera tek sam počeo da se bavim mušičarenjem i obično lovim lipljena na Drini. Djedov vir je jedno od mesta gde se lovi to sam naveo čisto kao primer znam da dosta Užičana dolazi tu da lovi, drugo mesto gde često lovim je Lonjin mogu slobodno reći jedno od najboljih mesta za lov mladice u donje toku oko Bratunca, i ima ih još mnogo ......
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Ne mogu da pristupim starom....mail se promenio, a lozinku i nick sam poboravio...stariji sam ja covek.... :whistle:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Sta reci i ne nasmejati se, bukvalno svaki put kada ovaj napaljeni spiker nesto prica imam utisak da ga tera u toalet, vrtise u stolici i u brzini namlati toliko gluposti, da je citav ozbiljan projekat stvaljen pod spdnju. Necemo mi ribolovci ovo shvatiti pogresno, ali ostatak nacije koji ovo gleda, stice uticak sprdnje, mladica pojede zeca...

Po meni ovaj link treba sto manje deliti, jer nije u redu spdati se sa necijim delom i radom!!!
 
Vrh Dno