Drzavno prvenstvo 2018

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
japanac je napisao(la):
Mozda se pomalo pretenciozno gleda na takmicenje.

Ima ljudi koji to vole. Ali ima nas i koje to ne zanima, jednostavno jer pecanje vidimo kao hedonizam, a ne kao nadmetanje.

Potrebno je da covek u sebi ima taj takmicarski duh, a prisustvo ili odsustvo istog nije parametar ljubavi prema hobiju.

Sto se mene tice, kako vreme odmice, jenjava volja da se pohvalim ulovima, terenima... kad odem da pecam, fokusiran sam iskljucivo na svoje sebicno uzivanje.

Cak i da neko misli da takmicenja u musicarenju popularizuju ovaj hobi, neka se samo osvrne na to da je svako takmicenje u toku, pre ili posle imalo miniranja, charke, svadje i pretnje. Apsolutne slike koje normalne ljude samo mogu da odbiju od ovakvog pecanja.

Najvecu popularizaciju musicarenja kod nas je odradio Memedovic, plasirajuci reportaze koje su se bavile prirodnim lepotama, ulovima, novim predelima, i naravno socijalnom, drustvenom stranom. Ni u njegovim a ni u tim ranijim emisijama, niko nikada nije spomenuo takmicenje.

Tako da, postujem entuzijazam svih takmicara i svih koji su u organizaciji, ali rad na popularizaciji ce pre da ima efekta u kafani nego na takmicenju.
BRAVO Kosooki brate
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Pripreme u toku...

2ecf93690978a1214abb66dd264cbf3b.jpg



Sent from my iPad using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ne mogu da raspoznam koji si ti u tom društvu..... Nije baš najoštrija slika.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
630
Broj reagovanja
113
japanac je napisao(la):
Mozda se pomalo pretenciozno gleda na takmicenje.

Ima ljudi koji to vole. Ali ima nas i koje to ne zanima, jednostavno jer pecanje vidimo kao hedonizam, a ne kao nadmetanje.

Potrebno je da covek u sebi ima taj takmicarski duh, a prisustvo ili odsustvo istog nije parametar ljubavi prema hobiju.

Sto se mene tice, kako vreme odmice, jenjava volja da se pohvalim ulovima, terenima... kad odem da pecam, fokusiran sam iskljucivo na svoje sebicno uzivanje.

Cak i da neko misli da takmicenja u musicarenju popularizuju ovaj hobi, neka se samo osvrne na to da je svako takmicenje u toku, pre ili posle imalo miniranja, charke, svadje i pretnje. Apsolutne slike koje normalne ljude samo mogu da odbiju od ovakvog pecanja.

Najvecu popularizaciju musicarenja kod nas je odradio Memedovic, plasirajuci reportaze koje su se bavile prirodnim lepotama, ulovima, novim predelima, i naravno socijalnom, drustvenom stranom. Ni u njegovim a ni u tim ranijim emisijama, niko nikada nije spomenuo takmicenje.

Tako da, postujem entuzijazam svih takmicara i svih koji su u organizaciji, ali rad na popularizaciji ce pre da ima efekta u kafani nego na takmicenju.

Druže, hvala ti što si me oslobodio tereta pisanja jednog ovakvog posta! Potpisujem svaku reč.  :tbumb:
Danima se kanim da napišem nešto slično, ali zbog nagomilanog forumskog (a i životnog) iskustva sam to izbegavao. Ti si to odradio na veoma odmeren i pristojan način koji, iskreno se nadam, svako može da razume. Ja bih, verovatno, bio još malo direktniji i oštriji pa bih se upleo u obavezu dodatnog ubeđivanja, polemisanja ... a bojim se da više nemam volje za to. Ovako kako si ti napisao je baš kako treba.
Hvala ti, još jednom!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Баки претерујеш сад и подјебаваш без разлога!!!!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
gegula je napisao(la):
Баки претерујеш сад и подјебаваш без разлога!!!!
Nema preca posla.... a kad ga neko nagazi kuka da se taj neko banuje.... njegovi postovi forumski se samo na to i svode.... nikakve koristi... da se obrise sve sto je napisao ne bi se nista ostetio forum....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Gegula druze, kad ti neko da kompliment, kultura nalaze da uzvratis komplimentom.
Posto uvazavam tvoje misljenje, ako ti je to bas problem, evo samobanovacu se. Samo reci....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ne radi se o banovanju ali ne mora se svaka tema upropastiti,ako imas nesto protiv tihog otvori VS  temu pa se tamo koljite....
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Tema je upropašćena jer se kurta i murta hvataju organizacije nečega čemu nisu dorasli. U tome je sva problematika.Tako je počelo sa prvim kolom pre 4 ili 5 godina, tako se i sad nastavlja. Mi se ovde u Srbiji trudimo da izbacimo te mediokritete i napravimo jednu zdravu sredinu i organizaciju. Da li ćemo uspeti, zavisi od nas u zemlji. Ti nam tu nećeš sigurno pomoći jer si u inostranstvu i jedine informacije koje imaš su ove koje čitaš na forumu. Koliko god da si pametan, iz njih ne možeš ništa da zaključiš. Gledaj sa strane i uživaj u rijalitiju.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Koliko Gegula nema veze sa ovim, nema niko osim svih njih koji su ucestvovali u bilo cemu oko ove stvari, a to nisam ni ja, ni Gegula, a tako ni ti. A tebe ponajvise ima u svoj ovoj prici.

Prvi i poslednj post oko ovoga, od strane mene.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Baki-Pa je napisao(la):
Mi se ovde u Srbiji trudimo da izbacimo te mediokritete i napravimo jednu zdravu sredinu i organizaciju. Da li ćemo uspeti, zavisi od nas u zemlji.
koji smo to mi sto se trudimo? I dokle smo stigli ? Jel samo palamudimo po forumu ili nesto konkretno preduzimamo?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
KLENAROS je napisao(la):
Koliko Gegula nema veze sa ovim, nema niko osim svih njih koji su ucestvovali u bilo cemu oko ove stvari, a to nisam ni ja, ni Gegula, a tako ni ti. A tebe ponajvise ima u svoj ovoj prici.

Prvi i poslednj post oko ovoga, od strane mene.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk



Zašto se ti petljaš u ovo? Imate vaš ribolovački savez, kako ćete rešavati probleme, to je vaša stvar. Svaku odluku koju donesete, biće odluka koja se, prevashodno, tiče samih vas. Niti ću je komentarisati, niti je odobravati ili sporiti. Jedino što mogu, i treba da uradim, je da poštujem ono što ste odlučili. Šta si Klenaroš hteo da postigneš svojim prethodnim postom? Da ispadneš pametan? Sačuvaj to za svoj savez ribolovaca.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Baki, ova tema nema veze sa tvojim pisanjem.... vileneo si po temi o jpk..... ovde stvarno nema razloga da pises van teme....

Svaki sledeci post koji nema veze sa temom brisem. Mizda nece biti na vreme zbog razlike o vremenu al brisem...

vazi za sve...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 
Vrh Dno