E bices moj jednog dana...

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Obavezno procitati ceo tekst! Kompletna filozofija i to vrlo realna.
Daleko smo mi jos od ovoga ali ja cu ga imati kad tad. Ono nasta se ja lozim je kompletan dizajn i finis ovakvih stapova. Vrhunska oprema i besprekoran finis do poslednjeg detalja. Malo sam splasnuo kada mi je user Oldshurhend nabacio neke linkove Japanskih rod makera ali...

Evo kako to rade majstori...
 

Prilozi

  • finish.jpg
    finish.jpg
    34,4 KB · Pregleda: 288

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Al sam glup 'ko k..., pa nema opcije EDIT :lol:


Text ovde:

http://www.troutrods.com/toms.html
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Perverzija do koske, nema sta!
Ajde sada lepo Ti i drug Oldsurehand, jedan lep clanak ili jos bolje par topica o izradi stapova. Mene, a verujem i ostale clanove bi to poprilicno sexualno uzbudilo i ubacilo u tesku depresiju!
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
I mene uzbudjuje, al ako mozete dajte neki sajt gde kupuju bubrege imam jedan viska a stap mi je sranje pa ako moze neka kompenzacija...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Probaj na


www.kupujemobubrege.com, user name je "ocuvan", a pass " levi" :lol: :lol:
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
dr. lucky,

Obecavam clanak sa izradom stapa na state-of-art Dan Craft Sig III 6'10'' 1wt blanku cim krenem sa izradom. Ovaj blank je medju ljubiteljima lightline musicarenja poznat pod nadimkom "THE ONE", i spada u najbolje dizajnirane, prave jdinice, posebno bazdarene za Rio WF1F Pocketwater strunu. Uradicu step-by-step fotke i od toga napraviti fin clanak. Sada nemam vremena za sklapanje stapova zbog posla. Semestar mi se zavrsava krajem aprila i onda ide stap. Dotle malo strpljenja.

poz
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
MA opusteno samo, malo Vas mamim i to dry flyfishing! Samo ti cepaj faks!
Ako smem da pitam sta studiras u dalekoj nam USA? Jeste offtopic, tako da sorry H!
Salut
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Ma ne studiram, predajem. Jazz piano and improvisation.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
166
Jedna od najpopularnijih kozmetickih postupaka u sastavljanju "custom" stapova je umetanje egzoticnih pera, koja se onda pokrivaju epoksijem. Na slici je detalj stapova najveceg majstora, americkog graditelja stapova Bob Meiser-a. Njegova specijalnost su dvorucni stapovi i umetanje egzoticnih pera. Vise detalja mozete naci na njegovom sajtu: www.meiserflyrods.com






big-rods-on-rock.jpg
 
Vrh Dno