eggo 1

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Jajce :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Compshop, dobra ti je ideja, ali za bolju prektičnu upotrebu ovog mamca trebalo bi da oslobodiš luk udice. Probaj da pomeriš celo jajce na gore, tako da udica može nesmetano da prodre u čeljust ribe.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Mixmaster je napisao(la):
Compshop, dobra ti je ideja, ali za bolju prektičnu upotrebu ovog mamca trebalo bi da oslobodiš luk udice. Probaj da pomeriš celo jajce na gore, tako da udica može nesmetano da prodre u čeljust ribe.
Provalio sam, ovo je proba. Malopre sam se igrao. Problem mi prave i mehurici koji se stvaraju u epoxidu...Pokusavam da postignem da se vide crvene niti u samom jajetu.
 
Z

Zakula

Guest
Da,da,odlicna ideja...U trenutku mi je palo na pamet vishe situacija na vodi,koje bi mogla ova muva da pospeshi. Compshop,zashto ne napravish jajce od tvrdog silikona?
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Mr.Zakula je napisao(la):
Da,da,odlicna ideja...U trenutku mi je palo vishe situacija na vodi,koje bi mogla ova muva da pospeshi. Compshop,zashto ne napravish jajce od tvrdog silikona?

Ako si mislio na tvrdi silikon koji se topi na toploti, on nije transparentan. Ako znas za neku transparentnu masu koja bi bila laksa za upotrebu javljaj.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
još uvek nisam probao loviti na tu vrstu muva a planirao sam več više puta...ove godine ču i ja da počnem sa ekspolatacijom ovih imitacija.

Ovaj je isto zanimljiv
glo_egg_orange.jpg


mada ja imam zelju da probam nesto ovako
KRYEG.gif
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ok,super jednostavna i realna muva,ali kada i kako se lovi sa njom,dead drift je imperativ,ali ostalo..........?
 
Vrh Dno