Epoxy Strimeri

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala Seb ,koliko sam ih već navezao ,doktorirao sam ih  :doh:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Rekoh jednom da sam doktorirao sa Epoxy-jem ,e pa sada samo da javim i da sam i magistrirao ...  :smoke:

EpOxY PeRcH
by Šone​
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Dobre sare, ne dobre, odlicne, mozda bih rep malo doradio od mekanijih materijala al imam zamerku sto si zatvorio ubodni deo udice!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
znaci djole nista onda od magistrature :doh: :doh:...inace sone pravi samo basovske modele  :yeswink: :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Djole je napisao(la):
Dobre sare, ne dobre, odlicne, mozda bih rep malo doradio od mekanijih materijala al imam zamerku sto si zatvorio ubodni deo udice!
Ma znam ,razmišljao sam ja o tome ,ali kako da ga uradim kada su bandari debeljuškasti ,jbga a da zadrži oblik koliko god sam mogao sam udaljio telo od luka udice ,rep bi mogao stvarno i drugačiji neka crna sintetika ,nisam imao ni jedan materijal sličan ...
Udica #8 jebaj ga ...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e pa bata šone prvo ide magisterij pa onda doktorat  ;) sada mu udari mekan repić  pa umesto epoxya neki clear cure goo ili bug bund da ne bude mehurića pa če da bidne i doktorat ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ajd napakovaću nešto na sledećeg ,Seb ovde kod nas jedva da ima bre i Epoxy a kamoli glou bug bond clear cue ..itd  :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
:D A bre Seb onda neće biti Epoxy Strimer ako ga radim sa tim "clear cure goo ili bug bund" mada bi mogao prvi sloj Epoxy ,pa onda farbanje i na kraju glazura sa tim tvojim lepkovima koji nemaju mehuriće ..a jebaj ga možda mu sami mehurići daju živost ! Biće sreće i novca pa da naručim i taj bond ... nadam se !
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bata Šone napravi ga kontra, tj da vrh udice bude na gore, na ledjima.  Tako stomak mozes taman da spustis dovoljno da dobijes sirinu, a lednju stranu ostavis  nesto ravnijom i pustis je do kraja udice. Da bi dobio jos bolju simetriju mozes gore da stavis (zalepis recimo) zonker strip. ili da pustis marabu recimo. Bolji ubodni ugao, manje kacenja i verovatno jos lepsi rad  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ti epoxydni strimerčići ispadnu fini i ako ih radimo tako da mu telo uradiš od kartuna ili olova tankog. Preko toga se stavi nekakav mylar tubica. To pošaraš kako ti volja dadneš okice i pređeš tankijem slojem epoxya.
I onda to izgleda ovako:
index.php


A ako bi da je udica gore onda na komadić kartuna  koji daje oblik tela zalepiš tanak sloj olova na stomak i udica je gore. Ja to još nisam uradio mada imam i to u planu več neko vreme. Možda za koji dan pred prvim martom ;)
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Moj prvi epoxy strimer.
 

Prilozi

  • SDC12110.jpg
    SDC12110.jpg
    272,1 KB · Pregleda: 179

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Gringo hvala na savetu ,ma radio sam ih već  okrenute naopačke ,čak i sa paktom kao na wobblerima jednostavno stavim dva olovne kuglice ,suprotno ih okrenem od luka udice ,meni se lično ne dopada kako izgledaju  izvrnuto .*Evo dve fotke  iz naftalina...

Seb pa tu  fotku znamo ajde malo nešto novo ,slabo si nešto za stegom izgleda  :nowink:

Peko Probaj na udici sa dužim vratom sledeći put ,recimo na Kamatsu streamer ili Gamakatsu f16 #4 ili #6 .U tvom slučaju sa ovim prvim što si ga uradio ćeš imati problem sa ubadanjem ribe .Samo napred ,praksa je čudo ...

Drugari , Kada se ostavi dovoljno meta iza tela muve nema problema sa ubadanjem ribe ,evo na ovoj trećoj fotki sam lovio na Gradcu samo sa ovim epoxy strimerom ceo dan i nisam imao nekih spadanja koliko sećam uopšte ,čak sam maznuo i jednu preko 50cm  .
*
na četvrtoj fotki obratite  pažnju na telo i razmak od udice . (strimer sa prethodne fotke sa kalifom)
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    46,3 KB · Pregleda: 217
  • wobbleros2.jpg
    wobbleros2.jpg
    64,8 KB · Pregleda: 253
  • 5new.jpg
    5new.jpg
    147 KB · Pregleda: 269
  • stara strimerchina.jpg
    stara strimerchina.jpg
    130,8 KB · Pregleda: 255
Vrh Dno