Falcon-Cara Fly

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Imam na se bi zadatak da vam predstavim manje popularan ali  vrlo kvalitetan stap Falcon Cara Fly M, line #5, duzina 9fita. Ovaj stap sam dobio pre nekih sedan dana i vec sam ga isprobao, a impresije su neverovatne. Falcon je krenuo dobrim putem, svaki novi model je sve bolji i bolji. Dosta je postignuto u dizajnu samog modela. Ja sam imao iskustva sa nekoliko Falcon stapova i vrlo sam zadovoljan, do sada su pravili niskobudzetne modele stapova, za manje razvijene zemlje, koji su kao takvi potpuno zadovoljavali kako pocetnike tako i iskusne ribolovce. Sada je krenuo sa proizvodnjom nesto kvalitetnijih musicarskih stapova, koji su opet nesto skuplji od predhodnih modela ali to potpuno zadovoljava ono sto je falcon sada ponudio. Posle izuzetnog uspeha u proizvodnji stapova za druge vrste ribolova, falcon se polako okrece ka proizvodnji visokobudzetnih stapova koji ce se pojaviti na trzistu USA tokom ove godine, a onda mozemo ocekivati da ce doci i do nas. Od prijatelja koji zivi u USA saznao sam da su krenuli sa proizvodnjom stapova od bambusa. Ja za sada mogu samo da govorim o Cara fly, kojeg sam vec isprobao, pravi zreli proizvod od Falcona. Ovaj model se moze naci u razlicitim varijantama koje mozete pogledati ovde: http://www.falconrods.com/products.php?CategoryID=11 znaci sveukupne impresije na visokom nivou.
 
Vrh Dno