FF destinacije na jadranu

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Rancic je napisao(la):
Te godine kad je otvoren hotel "Plavi horizont" u Pržnu, prvi gosti su bili - 350 Čehinja. Sve između 16 i 40 godina.
Brate, kakav je to ribolov bio.

    :D :tbumb: :D :tbumb: :D :tbumb:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Sutra palim na Jadran!Štap,čekrk,strimeri i nimfe spakovani!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Neka ti je mirno more  :tbumb: .
Čekamo te da se vratiš sa slikama.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
bit če cipola  a možda i kakva lica ili brancin padne :bye:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Opremio se on i morskim strimerima tako da za iglice nesumnjam da će da padne koja :tbumb:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.965
Broj reagovanja
43
zvezdan je napisao(la):
Naravno,ja sam veliki ljubitelj mora i izležavanja na suncu,pivarka,uveče špricer!Mušičarski pribor je tu tek onako,ako se zalomi da izletim neko jutro!Mada,idem sa pašom i svastikom,a paša mi reče da u zalivu,sad baš i nisam siguran gde je to,moguće negde oko Radovića,postoji rečica koja se uliva u mora,a puna je pastrmke! :eek:Koliko je ovo istina,videću,on kaže da godinama odlazi kod prijatelja koji ima kuću na obalama rečice i da je nebrojeno puta jeo pastrmku odatle!

Tek sad sam procitao ovu temu ,mislim nikad nije kasno....ali Zvezdane,Sunce ti poljubim,more kake pastrmke pa jos recica sa njima....more kakvih ste se to smesnih cigareta naduvali,barabe jedne :) :doh: :yeswink: :smoke:....Gustercino jedna  :bleh: :bleh:....jbg 110-ta klasa sam bio  :D
Kasno jeste ali lampuge i  skaram,to bi bilo ludo...al od Radovica do Bigova,iz camca al uz obalu,strimercinama....shoou 100%!!!!

P.S.......Jesi li imao ukrcanje????
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ja sam bio na lučkom remorkeru odmah posle bombardovanja.Tada smo bili džombe čim smo stigli jer nije bilo klase pre nas.Oficiri raspuštena banda nakon ratovanja,mi raspuštena banda nakon ratovanja,tivatski "Arsenal",ne pitaj šta se radili ::) :-X
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Celu zimu sam isplovljavao sa tim remorkerom jer smo bili podrška dokovanju velikih prekookeanskih brodova koji su dolazili u Bijelu na remont.To mi je malo preselo,hladno,zima.Zato sam sve nadoknadio čim je upeklo sunce  :lol:
Po ceo dan smo sedeli sa oficirima iz komande i pecali cipola,ja im spremam hranu i vezujem udice,oni me šalju po pivo i cigare,razbijamo krupne lučke cipole na prst,uveče ponesemo na kapiju i prodamo ribu u prvoj kafani,podelimo pare,oficiri na kocku u kantini,mi u grad.Uh,kad se setim koliko je bila luda ta jedinica u kojoj sam proveo vojni rok.Ronioci,barkase,remorkeri,dizaličari,luda kuća.Odmah do nas patrolni čamci,minolovci i graničari,disciplina gora nego u kasarni,jadni momci.Imao sam drugare tamo,nisu mogli da veruju kakva anarhija vlada kod nas.
 
Vrh Dno