Film za rasper (bucov)

Rosen

Newbie
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ruse/Bulgaria
Zdraveite, shte pisha na Balgarski, ako iskate moga da se opitam i na English ...
S dve dumi da se predstavia - imeto mi e Rosen, ziveia v Ruse - Bulgaria, na brega na Dunav (Danube).
Poznavam Ivan (Mixmaxter) ot edin balgarski forum, pisahme si na "Tarzan english" ;), chel sam statiite i snimkite na Zvezdan v poslednite broeve na "Fly&Spin", vizdal sam edin moi star klip tuk
Rasper (Bucov, Aspius Aspius) e lubimata mi riba za fly fishing. Pozvoliavam si da pusna poslednia film, koito napravih pri visokoto nivo na reka Dunav:



Pozdravi!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Поздрав братко  :tbumb: од буцовџије (ASP fisherman )  са Тамиша  :smoke:

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Росен,

Здравейте! Добре дошли в нашите форуми. Хубаво видео, музика и глоба глоба риба :tbumb:

Google Translate е чудо  ;)
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Здравейте и добре дошли в нашия форум.
Няма нужда да пиша на английски, моля продължете към български или с помощта на Google Translate.
Отлично видео и хубава риба.  :tbumb:
 

Rosen

Newbie
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ruse/Bulgaria
(Google Translate ;) )

Hvala vam svima!
Ja ću pročitati više, Jer mislim ribolov bucov da vam Je mnogo razviJeniJe nego u BugarskoJ - ovde samo nekoliko ljudi hoda namerno pokušavaJu da bucov flyfishing. OvaJ forum Je okupila više informaciJa o ovoJ prekrasnoJ i ribolov neće biti ljut na mene ako nešto niJe negde mogu saznati i ubacite Je neprikladno;)

Pozdrav svima;)!

iantra-17-06-2008-7.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
(лепа слика)

една много хубава снимка  :tbumb:

 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jeste ! Hvala brate ,tako ja to u retkim trenucima  ,ponekad nešto zanimljivo i napišem ....


I must to say thats a Very goodlooking Net (on first photo)  !!  :smoke:   :tbumb:

Ljudi kliknite na prvu fotografiju pa ćete da vidite fantastičan film od Rosena o mušičarenju bucova na dunavu  ,ja tek sada provalio !
 

Rosen

Newbie
Učlanjen(a)
13.07.2010.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
Lokacija
Ruse/Bulgaria
Vrh Dno