Fly casting day - Užice

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ekipa iz Niša (Ivan aka Jr., Oliver aka Kuzma, Vlada aka Gringo i moja malenkost) je posetila ovu manifestaciju i vratila se sa jako dobrim utiscima. Mogu da kažem da je put vredeo svakog pređenog kilometra i ne žalimo što smo iskisli ko miševi.
Evo i malo slika Ace Ivanovića sa samog početka prezentacije.
Sve pohvale Ivanu, Aci, a i domaćinima na gostoprimstvu.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Evo i dokaza koliko je strašno vreme bilo, a i koliko je velika volja učesnika i posmatrača da se ovaj Fly Casting day ipak održi.
Jr. u Kuzminom zagrljaju  :blush:  :nowink:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
lazza je napisao(la):
Jr. u Kuzminom zagrljaju  :blush:  :nowink:
Dvoje su se tako smuvali...



Krivo mi je sto nisam bio, ali pretpostavljam da je bilo super na osnovu onoga sto je Aco pokazao pre 15-ak dana na Adi na suvom. Mogu samo da zamislim kako je sve izgledalo na vodi.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pohvala za organizaciju i od mene. Svaka čast Nikoli, ne samo za ovaj događaj, već za  sve što je dosad uradio za mušičarenje u svom kraju. Samo tako nastavi, druže. :tbumb:

Nego, fala ti Lazo za ove slike. Lepo si me predstavio, nema šta. :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja podržavam svaku zainteresovanost ribolovaca za bacačke discipline, znajući koliko ima koristi od toga u praktičnom ribolovu. Cenim bacačke sposobnosti najboljih iz tog sporta.
Posebno me raduje što se među Nišlijama javlja zainteresovanost za FC. Voleo bih da od svojih sugrađana dobijem velike rezultate u fly castingu, baš kao one iz fly fishinga i fly tyinga. :tbumb: Već sam primetio talente.
Očekujem ubrzo i posetu Nišu i fly casting day u organizaciji priznatih FC instruktora.
Naravno, ne treba zaboraviti da ja pripadam sasvim drugačijoj mušičarskoj školi, ali poštujem i priznajem ostale, u skladu sa rezultatima.  :nowink:
Nisam se pridružio ekipi svoje sekcije ovom prilikom, zbog važnijih obaveza, ali sam rado (začudo, a?) parafirao zahtev za pokrivanje svih troškova. Što neko reče, BLAGOSLOV. :yeswink:
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
647
Broj reagovanja
19
Odlicno organizovano po veoma losem vremenu. Instruktori su se potrudili da sto bolje nam prikazu vestine sa strunom, dok je 40-ak zalljubljenika u FF posmatralo bez obzira na kisu koja je svo vreme (preko 2h) padala.

Spey zabacaji su mi najkorisniji bili. Ma sve u svemu lepo je videti toliki broj musicara (kvalitetnih) na jednom mestu.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
E to mi je stvarno žao što nisam bio.Volim da ih gledam obojicu dok mašu,stvarno su umjetnici.
 
Vrh Dno