Fly Cor Tournament DT5F

vjaksic81

Junior member
Učlanjen(a)
17.04.2006.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Nabavio sam, u subjectu navedenu strunu , pa da vidim jel imao neko iskustva sa istom, i kakva su?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Valjalo bi da kazes ko je proizvodjac, jer mi se cini da je ovo samo oznaka modela????
 

vjaksic81

Junior member
Učlanjen(a)
17.04.2006.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Ups...vidi stvarno...
Proizvodjac je Cormoran. Dakle, Cormoran Fly Cor Tournament DT5F.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Vladimire, nemam iskustva sa tom strunom ali ja zaista veliku paznju posvecujem tom delu opreme. Mislim da se ti Cormoranovi proizvodi rade na dalekom istoku, istini za volju kao i 85% svetske proizvodnje ribolovnog pribora. Forum i sluzi da ljudi koji su u dilemi oko kupovine nekog dela opreme, postave pitanja vezana za tu temu ali obicno PRE same kupovine. Ovako sta je-tu je, ti si strunu vec kupio, i ja mogu samo da ti pozelim da je dugo i uspesno koristis!
Da si pitanje postavio pre te kupovine siguran sam da si mogao da nadjes i neko bolje resenje.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Taj Fly Cor je los konac. Tesko je naci gori. Ali, u rukama Mandusica Vuka, nece biti strasno. Kad skupis malo para kupi neki drugi. A ovo DT5F ti je dobar izbor, ako planiras da lovis pastrmke, lipljene i klenove suvom muvom na srednje velikim rekama.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Posedujem jedan takav na jednoj od svojih cekrka i mogu reci da sam prezadovoljan.
Deluje toliko dobro da nemam nameru da ga menjam osim ako ne dodje do nepredvidjenih situacija
 
Vrh Dno