Flyfishing takmicenje

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
http://nationalpark-una.ba/bs/vijest.php?id=657%2FFly+fishing+takmi%C4%8Denje+u+Nacionalnom+parku+Una
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Prava stvar za tebe,potpuna afirmacija(taman mozes u partizanovom dresu-malo Evrope )  :bleh: :bleh: :bleh: imas i ekipu sa Fb-uka  :nowink: :hammer: :hammer: :hammer:
p.s. al kredita nema  :) :nowink: :bye:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ja ne,stoooo Ti hoces????Cujem da ce minus, al ok ako mislis da riba radi na Drini, ako mislis da se druzis sa selektorom..heheheh..Ko to sve tako ozbiljno shvata jos???  Zbog promene radnog mesta, novog radnog vremena i promenjene situacije u svakom slucaju a i  ko jos ide na pecanje kad ima malo dete kod kuce sa povisenom temperaturom...nepada mi na pamet da idem na pecanje, znam sta mi je primarno u zivotu, sta na prvom mestu!!!To tako biva kad se poraste, dogodine Boze zdravlja menjamo uloge, mada Ja nikad na takmicenje, jer Ja sam od sorte onih koji kad idu na takmicenje idu da pobedem ne i da statiraju hehehehe, nikad nisam bio fenjeras... ali na pecanje u svakom slucaju da!!!Imam cak i dogovorene gaze, pripremam i logistiku, ima da se ceses tamo gde te najmanje svrbi od reportaza pecanije 2016g sa "PFFPT"*!Videcu tebe u mojoj ulozi,verovatno neces smeti ni da se ulogujes...ti tamo vrbovan od ko zna kog NO NAME a ti se opet odlucio za ove iste!!???U bre, pa ti ko ova politicka vrhuska nase nam mile zemlje, nemoj samo ruke da mi postavljas u onaj poznati trouglic!!Hheheheheheheheheh Ja sam sebe unazad 2 godine otudjio od vode, svesno i sa ozbiljnim razlogom a ako mislis da ces ti uspeti da mi se dodvoris za neki kredit, OD TOGA NEMA NISTA!!!! :bleh: :bleh: :bleh:

* PFFPT - Prota FlyFishing Profy Team
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pozajmicu ti Gopro 4 da imas na putesestviju :) dobro bre sta se ljutis ajde moze kreda 1% na godisnjem nivou :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
P.S. mnogi iskusniji takmicari od mene su se takmicili pa ispade da su I oni statirali u kukuruzu :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
I daj Boze da dodjem u tvoju situaciju necu 3 godine nigde da idem :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Pazi sad, cackas mecku......Koji iskusniji se takmicili i statirali u kukuruzu????
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Neljutim se ja uopste, a kreda idalje nema sanse...nego skupljaj pare, spisak na sunce do 01.11.....nema vise cile mile!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Dogovoreno, poslacu ti preliminarni spisak da vidim kolko sam dugacak zbog pruzanja a ti vidi onog KECA ima li neke sanse da se popravi za mene :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
KEC iz vladanja se popravlja u avgustu....a do tada ko ziv, ko mrtav....
poslato sa mog tetrapaka-
 
Vrh Dno