Flyline - mušičarska struna - odabir

Tadic

Junior member
Učlanjen(a)
07.08.2007.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
Moram da priznam da je drug Hasta La Victoria Siempre aka. Sjekloca najduhovitiji na ovom forumu :tbumb:
Cak mi se cini da se ponekad uzdrzava ali sve drzi pod kontrolom ;)

"Predsednik".
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Djomla je napisao(la):
Milance, kakva iskustva imas sa extreme distance strunom?
Potražio sam jer sam to već negde pisao ali neće me mrzeti ponovo :)
Koristio sam je 2-3 sezone u ribolovu (WF5F, uglavnom na Drini) i posle toga godinama i do dana današnjeg kada vežbam na livadi. Izuzetna struna i mislim da ni sa jednom drugom strunom nije tako lako postići daljinu!!! Tanka struna, jako tanak running line. Klizi kroz sprovodnike i leti čak i ovako stara i prljava. Namenjena je za daleke zabačaje, i tu je fantastična, ali ja joj nisam našao neke vidljive mane ni na kratkim i prezentacionim zabačajima :)
Sve u svemu - PREPORUČUJEM naročito za Drinu i velike reke (ni Nišava nije mala!!!).
P.S.  Ovo je ipak samo LIČNI stav i savet sa kojim se možda neko ne slaže te odgovornost ne preuzimam :D Ne znam čak ni da li je moja struna (proizvedena npr 2001. godine) ista kao ove današnje. Nadam se da je samo bolja :)
 

Tadic

Junior member
Učlanjen(a)
07.08.2007.
Poruke
22
Broj reagovanja
0
Na kojoj reci rece da si je koristio, Milance?
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Mislim da je Milanče dao vrlo dobar rewiew.Slično objašnjenje sam dobio i od Ivana profesora,tako da uopšte ne sumnjam u Milančetove riječi.Čak mi je Ivan rekao da je jedan,men'se čini njemački instruktor polagao za mastera baš s tom strunom.
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Hvala Milance! :)
Meni je potrebna za Lim. Cesto mi se desavalo da ne mogu da dobacim do lipljena, a ne mogu da gazim preko kombinezona, pa sad bih zeleo da mu dodjem glave... :hammer:
 
Vrh Dno