Flyline - mušičarska struna - odabir

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma nema na cemu. Ja sam Djomla student(citaj nikad dovoljno kinte) i pocetnik, pa se trudim da kupim pribor koji nije skupa, a opet da lici na nesto. A sto se tice ove strune, mislim da je bolje da kupis nju od zvanicnog uvoznika kod nas, nego da se zezas da kupujes nesto ispod tezge.
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Evo ti iz prve ruke izvještaj od Travara,pošto sam neki dan bio kod njega i mlatili smo dva sata.Spram cijena sa neta ,Ranko je mnoogo povoljniji.Strune su extra,što reče bata Joca,i Ivan ih preporučuje.Jeftinija košta oko 15€,preporučuju je za početnike.Skuplja je 35€,Ivan je koristi,znači nije za početnike.Treba biti realan pa odlučiti kom rangu pripadate,gospodo,pa tako i kupiti.

Evo još jedna interesantna stvar,za Mixa pogotovo da više ne gazi vodu u opancima.Vision neke cipele koštaju oko 30ak €,s filcanim đonom.Od toga nema jeftinije.Meke su ko patike,lagane ko pero.

Koma čekrk je oko 70 €.Dobar i vjerovatno će u moju kolekciju.Crn je i large arbour.

El ima još pitanja?
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Kad ce sajt da mu proradi? Da vidimo ceo asotiman, da ne moras da nam prepricavas :D
Jel ima struna #9 ;)
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Meni treba WF5#f/s (sa tonucim pocetnim delom)... cista egzotika! Kach pari? :-\
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
rabbit je napisao(la):
Evo još jedna interesantna stvar,za Mixa pogotovo da više ne gazi vodu u opancima.Vision neke cipele koštaju oko 30ak €,s filcanim đonom.Od toga nema jeftinije.Meke su ko patike,lagane ko pero.

El ima još pitanja?

Jel ima imalin za cipele za Mixa?
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Nema #9 i nema s tonućim vrhom,zasad.I koji će ti moj sajt,kako misliš da vidiš nešto preko sajta.Tebi ,Joco,kao da je Novi Sad preko svijeta.Dođi brate pa gledaj,tako se uči.Samo gloopi i bogati kupuju sve.Ja sa, smarao Travara neki dan,al sam sve pregledao i saznao sve što me interesira.Dođi,vodim te,pa gledaj.Kapiši?

Peđa,jel imalin ili vazelin?
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
E hvala Zeko!
Kakva je razlika izmedju ove dve strune 15e i 35e? Isti je model Extreme Distance?

Sto da ne uzmem i ovu skuplju ako ce mi trajati dosta duze. Nema to za mene veze pocetnik,profi musicar. Vazno je meni struna da zadovolji moje kriterijume. To su: Da bude kvalitenta (rekao sam: oko 30-ak e), izdrzljiva,dugotrajna... Pa sta i ako se da malo vise novca. E jedino ako nema mnogo razlike. :D

Je 'l ima nekih goratex kombinezona? Koliko su? Ovo je cito informativno (ako dobijem na loto-u)... :D

 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Bogami, Zeko, imalin, ali ako ce jos neko da utice na Mixica, nije ni vazeljin na odmet. Onda, Mixe, sta cemo?  :bat:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Kud mi sa dade spisanije?Alo bre,ja sam ljenčina,ne volim da ponavljam urađeno!!!

Aj Jovo nanovo,UH!

"Jeftinija je prava wf struna po građi ili konfiguraciji a zove se attack.Druga,skuplja(extreme distance)je više kao shooting head,i malo je teža za izvođenje delikatnih prezentacionih zabačaja" by Ivan Dragojlović - profesor(to mu je od mene).Ja,naravno nemam šta da dodam.

Kombinea ima i jeftini su,kao i prateće cipele,prikladno studentskom budžetu.Jeftinije nego na "black market".To ne mogu nikako da objasnim bata Joci i da ga dovučem u NS.Organizirao čova toliko mušičara da se sastanu,pa i mene iz NS,a ne može sebe da organizira do Novo Sada. :doh:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma bre bata Zeko dolazim za NS, al ti zapeo ko mutav. Cekaj malo veceras jos radim imam nekih stvari da pozavrsavam po BG-u pa od vikenda kad god tebi odgovar ja dolazim. Jel O.K. ?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Imam ja prastari extreme distance WF5F namotan na čekrku za vežbu, pa ako se sastavi komisija i druženje doneću ga svakako da probate. Ali pazite, on leeeeeeetiiiiii, moraćete da se kontrolišete :D
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ima svi da se kontrolisu, ili cu da udarim nenajavljeni kontrolni!
Uh, offtopics, ubise me deca s pricama iz skole  :'(
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Milance, kakva iskustva imas sa extreme distance strunom?
 
Vrh Dno