Foto konkurs - otvaranje sezone na pastrmku 2021

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Sa ciljem da malo pokrenemo dešavanja na forumu i iskoristimo nove funkcionalnosti, rešili smo da pokrenemo seriju foto konkursa. Ovo je prvi od njih koji treba da obelezi početak pastrmske sezone 2021. godine.
  • Pravo da učestvuju imaju svi članovi koji postave fotografiju ili video u kategoriju Foto konkurs - početak sezone 2021
  • Tema je "Početak pastrmske sezone 2021"
  • Dozvoljena je jedna fotografija/video
  • Kratak opis je obavezan (autor, gde je nastala itd.)
  • Kriterijum po kome se odredjuje redosled najboljih fotografija je broj lajkova (ili bilo koje druge reakcije) na tu fotografiju
  • Prve 3 fotografije nagradjuje Fairy River (http://www.woodenflybox.com) i musicarenje.org
  • Konkurs traje do 15.03.2021. godine
Srećno :smiley:

p.s. Fotografije/video se postavljaju na linku https://www.musicarenje.org/media/add
 

Prilozi

  • foto-konkurs.png
    foto-konkurs.png
    44,5 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena:

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Pa u temi pastrmka 2021 imam najvise lajkova...
Ali naravno, zezam se, nemam ambicije da se takmicim
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Moja je za konkurs, ako dobijem nagradu poklanjam je javno na forumu nekom kolegi pocetniku...
Sto se tice podizanja slika nekako uspem da okacim ali pojavi ooops something went wrong pa uradim jos nesto i onda iskoci...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
NIko da me podseti da je 15. mart :hammer:

Dakle, zavrsen je ovaj nagradni foto konkurs. Tri fotografije koje su dobile najvise reakcija su postavili:
1. @easyrider_
2. @MMartic
3. @alexm

Potrebno je da mi se jave porukom da se dogovorimo oko preuzimanja nagrade.
kutija-1.jpg

Nadao sam se iskreno većem odzivu ali dobro, biće bolje naredni put. Drago mi je i da nije shvaćeno kao ozbiljno takmičenje vec kao mala akcija u cilju podsticanja desavanja na forumu.
Takodje, pozivam sve članove da daju sugestije jer novi konkurs krece ubrzo ;)
 
Vrh Dno